Відбувся реліз We Are The Dwarves

ss_81071f93ae09b1fdf1bec77cdc57fadf078973e6.1920x1080

Сьогодні дворфи-астронавти нарешті вирушили у свою небезпечну експедицію світом нескінченного каменю у вітчизняній грі We Are The Dwarves. За сюжетом вам потрібно провести трьох учасників експедиції Смешфіста, Форсера і Тінь крізь ворожу територію і повернути їх додому із відомостями про нову зірку — джерело життя та енергії у світі гри.

За $7,19 у Steam ви отримаєте тактичну головоломку, у якій треба добре продумувати кожен крок і вправно використовувати кожну можливість одного з трьох персонажів. Форсер — стрілець, здатний вражати ворогів на відстані, Смешфіст — рубака ближнього бою, а Тінь — стелсовий персонаж, який вміє скрадатися і тихцем вбивати противників. У грі, звісно, наявна українська локалізація.

Підтримаємо вітчизняного виробника придбанням We Are The Dwarves?

Читайте також

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Українська містобудівна стратегія «Острів» пройшла Steam Greenlight

Вітчизняна Lost Region збирає гроші на Indiegogo

Відбувся вихід української Mortificatio

Допоможіть українській Heat Guardian потрапити у Steam!

Путівник україномовними іграми Steam

Перші оцінки Inside – атмосферної головоломки від творців Limbo

Mirror’s Edge: Catalyst отримала перші оцінки

 • jaguar_arx

  Пишуть в рецензіях що мега-складна. Зараз спробую :)

  • Я би сказав, що навіть не мега-, а пета- чи навіть йота-складна! Я ледь не покинув її проходження на навчальному рівні. Потім трохи призвичаївся і зараз навіть отримую задоволення.

   • Jobitronik

    Стрім!

 • Yuriy Burda

  Ого! Гра на головній сторінці стіму в “каруселі”.
  Фінансових успіхів розробникам!

 • jaguar_arx

  Гра по геймплею дуже схожа на старий добрий Commandos 98-го року (який потім мав кілька сиквелів). Кілька персонажів , кожен з яких має унікальні здібності і проходять місії комбінуючи і допомагаючи один одному. Я би до речі не сказав, що Дворфи складніші за Командос. Схоже знову як і для багатьох сучасних ігор складність гри перебільшена сучасними казуалами :)

 • Imp_from_DOOM

  Вполне демократичная цена. Надо бы купить!

 • XraySyleZ

  Граю паралельно у GTA 5 і в результаті 6 героїв на дві гри… Круто! :D

 • jaguar_arx

  Погрався 10 годин. Гра суперова. Давно такого кайфу не отримував від нової гри, що не є сиквелом чи перевиданням чогось старого. Тим хто буде нити, що гра заскладна, можете пояснювати, що логічні ігри такими і мають бути :) А то позвикали затиснути клавішу “W” і клікати лівою кнопкою миші :) Зовсім думати відвикли. :)

Популярне