Відбувся реліз We Are The Dwarves

ss_81071f93ae09b1fdf1bec77cdc57fadf078973e6.1920x1080

Сьогодні дворфи-астронавти нарешті вирушили у свою небезпечну експедицію світом нескінченного каменю у вітчизняній грі We Are The Dwarves. За сюжетом вам потрібно провести трьох учасників експедиції Смешфіста, Форсера і Тінь крізь ворожу територію і повернути їх додому із відомостями про нову зірку — джерело життя та енергії у світі гри.

За $7,19 у Steam ви отримаєте тактичну головоломку, у якій треба добре продумувати кожен крок і вправно використовувати кожну можливість одного з трьох персонажів. Форсер — стрілець, здатний вражати ворогів на відстані, Смешфіст — рубака ближнього бою, а Тінь — стелсовий персонаж, який вміє скрадатися і тихцем вбивати противників. У грі, звісно, наявна українська локалізація.

Підтримаємо вітчизняного виробника придбанням We Are The Dwarves?


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • jaguar_arx

  Пишуть в рецензіях що мега-складна. Зараз спробую :)

  • Я би сказав, що навіть не мега-, а пета- чи навіть йота-складна! Я ледь не покинув її проходження на навчальному рівні. Потім трохи призвичаївся і зараз навіть отримую задоволення.

   • Jobitronik

    Стрім!

 • Yuriy Burda

  Ого! Гра на головній сторінці стіму в “каруселі”.
  Фінансових успіхів розробникам!

 • jaguar_arx

  Гра по геймплею дуже схожа на старий добрий Commandos 98-го року (який потім мав кілька сиквелів). Кілька персонажів , кожен з яких має унікальні здібності і проходять місії комбінуючи і допомагаючи один одному. Я би до речі не сказав, що Дворфи складніші за Командос. Схоже знову як і для багатьох сучасних ігор складність гри перебільшена сучасними казуалами :)

 • Imp_from_DOOM

  Вполне демократичная цена. Надо бы купить!

 • XraySyleZ

  Граю паралельно у GTA 5 і в результаті 6 героїв на дві гри… Круто! :D

 • jaguar_arx

  Погрався 10 годин. Гра суперова. Давно такого кайфу не отримував від нової гри, що не є сиквелом чи перевиданням чогось старого. Тим хто буде нити, що гра заскладна, можете пояснювати, що логічні ігри такими і мають бути :) А то позвикали затиснути клавішу “W” і клікати лівою кнопкою миші :) Зовсім думати відвикли. :)