Відбувся реліз XCOM 2

Сьогодні вночі на вулиці шанувальників покрокових стратегій почалося свято: відбувся реліз XCOM 2. Гра оповідає про події, які сталися після капітуляції Землі. Минуло 20 років, інопланетяни дали людям розвинені технології, ліки від усіх хвороб і рівень життя, який змусив навіть швейцарців скам’яніти від дива. Але це був не безоплатний дар, і зніжена та слабка худоба, на яку перетворилися люди, тепер змушена терпіти досліди над собою, які проводять гості ззовні.

Проте не все так безнадійно, і на великій планеті таки знайшовся загін повстанців, які вестимуть партизанську війну проти прибульців, яка є або народно-визвольною боротьбою, або серією терористичних актів, спрямованих на порушення спокійного життя людства.

Перші враження PlayUA від XCOM 2 зможете побачити сьогодні о 21:00 на стрімі, який проведуть Олег Куліков та Роман Береговий.

Гра коштує 60 американських доларів і має на цю мить 82% позитивних відгуків у Steam. Профільні видання зустріли гру схвальною реакцією. PC Gamer, наприклад, назвав XCOM 2 „Винятково жорсткою стратегією і майстерним перезавантаженням формули XCOM“, а Game Informer — „однією з найглибших стратегічних забавок на ринку“. Придбати іграшку ви, як завжди, можете у Steam.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Роман Коваленко

    Цiкаво

  • Михайло

    Крім такої собі оптимізацію, гра виправдала очікування. Та і коштує в нас 30-40$.