Відеонарізка з новим ігроладом The Order: 1886

Шодня власники PlayStation наближаються до релізу альтернативної історії Лондона у The Order: 1886, значно похмурішої за реальну. І доки дехто мучиться в очікуванні, переглядаючи старі відеоролики, одна людина зробила не дуже довгу, але вкрай захопливу (принаймні, візуально) відеонарізку нових ґеймплейний уривків. Переглядаючи їх, можна потішити свої очі атмосферними локаціями Лондона та навіть поспостерігати за деякими ігровими діалогами.

Чи вийде The Order: 1886 не розчарувати очікування, які на неї покладають? Чи вдалося сценаристам протягом такої короткої сюжетній лінії (10-12 годин) вразити чудовою історією? Усе це дізнаємось вже 20 лютого.

Читайте також

Нові ґеймплейні відео Dishonored 2

Сюжетний трейлер Watch Dogs 2 та багато ґеймплею

16 хвилин ґеймплею Mafia III

Нова забавка Hot Lava від розробників Don’t Starve

15 хвилин ґеймплею VAMPYR

Новий ґеймплей Star Citizen

Найголовніше про самітну кампанію у Titanfall 2

Дата виходу та перший трейлер WRC 6

  • Вова Собко

    14 годин це дуже мало…Додаткові квести передбачені?

  • Guinnes

    Виглядає гарно і атмосферно. Але в мене якесь дежавю. Нагадує вихід першого Відьмака. Думаю гра получиться класною, але не до кінця доробленою з явним замахом на розвиток у перспективі. І після “Ордеру”, ми отримаєм продовження, які будуть реально кращі. Ось таке на думці..

  • Леонид

    дійсно, атмосфера зашкалює, музика, графіка, анімація персонажів, одна з найкращих ігор в цьму плані, які я бачив, шкода що в мене немає PS4(((

Популярне