Відеоогляд фільму «Саллі»

На екранах саме зараз дебютує нова стрічка Клінта Іствуда. Здавалось би, сиди, чоловіче, удома, ти вже отримав орден Почесного легіону, був актором і зняв “Крихітку на мільйон доларів”. Ти зняв купу крутих фільмів, і тобі взагалі 86! Може пора пити какао із зефіром і сидіти біля вогнища каміна?

Але ні: не зраджуючи своїм традиціям, стилю і навичкам, він зробив те, що вмів найкраще — зрежисував фільм, що базується на реальних подіях, і додав у плейлист номер один серед серйозних фільмів 2016-го. Чесно кажучи, фільм прямо таки сповнений тестостероном зрілого професіонала, загартований характер якого можна відносити в Палату мір та вагів. І наперед відкриваючи карти: чому вам варто відвідати цю стрічку?

ТЕКСТОВИЙ ОГЛЯД ФІЛЬМУ «САЛЛІ»


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Вячеслав Чижик

    Це досягнення коли тебе цитує вікіпедія.
    Олександра Корчевська з інтернет-видання «PlayUA» поставила фільму 78/100 і сказала, що «Клінт ще раз підтвердив цим свою репутацію майстра і це явний аргумент, щоб цей фільм переглянути не просто в кінотеатрі, а ще раз через деякий час. Втім, не дивуйтесь, що кінцівка ледь зіжмакана, фільм виходить напередодні однієї із найвідоміших авіакатастроф»[24]. А Олена Макаєва в інтернет-виданні «Cineast» написала, що «стрічка абсолютно позбавлена пафосу та патетики. Вона приземлена, чи то пак приводнена, і в цьому полягає її найбільший плюс — „Саллі“ переконує та змушує співпереживати, незважаючи на заздалегідь відомий фінал»[https://uk.wikipedia.org/wiki/Саллі_(фільм,_2016)]