Відеоогляд Козаків 3

Козаки. Ця серія ігор — один з небагатьох українських не постапокових проектів, що здобув світове визнання. І от після 15 років затишшя він повернувся! Не дуже тріумфально, місцями не дуже вдало, та все ж. При чому повернувся і до аудиторії, і до своїх витоків, адже насправді це ніякі не «Козаки 3», а «Козаки: Remastered». І це тільки вершина айсберга! Їх запуск прихопив зі собою купу підводного каміння, але нумо про все по порядку.

Мобільний додаток PlayUA.miniПридбати футболку з логотипом PlayUA | Допомогти проекту

ТЕКСТОВИЙ ОГЛЯД «КОЗАКІВ 3»


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Павло Скоропадський

  зову почалось обсирання, бо бачте(хто там писав текстовий огляд) не сподобалось, бо не його уявлення. А те, що гру і позиціонували як ремастеред то нічо. Главне обісрать.

  • Ми наче різні відео дивились, бо обсирання я не бачу. У відео немає, що гра лайно, що все хрінове, тощо. У відео сказано, що це не продовження, МП поганий, бо не дороблений (тільки цього тижня виправили баґ з вильотами з МП, але далеко не все ще ок, навіть чітерський чорний прапор прибрати не можуть), тим не менше це ті ж самі старі добрі козаки 1. Де тут обсирання? Що не так сказано? Обсирання можете пошукати на YouTube відкривши якогось Летс Плейщика, який вміє тільки нити і не відрізнити 3D графіку від 2D.

   Не шукайте того, чого немає в тексті. Трійка у назві зайва, бо це не продовження, але це не робить гру поганою і я особисто навіть радий, що це всього на всього рімейк, бо нова команда ймовірно не змогла б вгодити всім, додавши щось нове.

   Представте собі якби Call of Duty: MW Remastered, назвали б MW4. Це було б правильно? Я думаю ні і ґеймери б в лайно закатали гру.

   • Oleksandr Masnyi

    а ремастер Колди таки не досить добрий
    хоча пару нових фішок хороших є
    +якщо між першими і третіми козаками різниця в кампаніях,тоді я готовий закрити очі на невідповідність 3,хоча мені без різниці,чи це 3 чи ремастер)це ж козаки)

  • UterSC

   або ти сліпий і глухий, або просто ідіот

  • Михайло

   Все правильно сказано, але мене гра повні влаштовує і жалкувати про купівлю я точно не буду.

  • Plorrum

   Чоловіче, ти хоч у гру грав? Я от з самого старту… і такого ляпаса я давно вже не отримував.

   • golfimbul

    Теж із самого початку граю в цю гру, ніяких ляпасів не отримав)) Неприємно було з онлайном в перші дні, але зараз вже краще

    • Plorrum

     Серйозно? Не робочий онлайн, не робоче лобі, вильоти у навчанні, відсутність деяких анімацій, вильоти під час гри, забаговані кампанії, якісь ліві помилки під час гри, купа дизайнерських помилок і багів, до всрачки тупий ШІ(деколи він взагалі нічого не робив, абсолютно). А так нічого – хороший такий реліз, згоден.

     • golfimbul

      Так, запуск вийшов провальним, мене дуже сильно бомбило від цього, та все ж купив гру. Найбільш критичні баґи виправили на наступний день після релізу, грати стало комфортно. Дизайнерські помилки це на колір і смак, я їх не помітив; помилок і вильотів в одиночній грі і кампаніях ніяких в мене не було; в онлайн не часто бавлюсь, та навіть коли пробував критичних помилок не зловив (не зразу знаходило кімнату і друга, але то не велика біда)

     • Рома Береговий

      Серед дизайнерських помилок можу навести чорний колір юнітів на мінімапі. Він просто нереально чітерський, адже його на ній дуже важко розгледіти. Дійшло до того, що люди почали вказувати в назвах кімнат в мульті “без чорного”.

     • Plorrum

      >запуск вийшов провальним
      Ну а я про що?

      >купив гру
      І я.

      >критичні баґи виправили на наступний день
      Кхм-кхм, ти серйозно?

      >стало комфортно
      Ні.

      >Дизайнерські помилки це на колір і смак
      Ну звичайно, коли в кампанії посеред твого війська спавниться вороже – на колір та смак…

      >вильотів в одиночній грі і кампаніях
      >навіть коли пробував критичних помилок не зловив
      Щаслива людина.

      >в онлайн не часто бавлюсь
      У тому то й проблема…

     • Павло Скоропадський

      >У тому то й проблема…
      угу, гру тільки для онлайнзадротів робили.

     • UterSC

      Ти так люто захищаєш гру ніби тобі за це платять, але уникнути того, що це 1. провальний реліз 2. патчі ламали більше, ніж правили 3. онлайн не працював і що в грі досі багато багів не вийде ніяк.

      І навіть якщо у тебе не було деяких з описаних проблем – не означає, що їх не було у тисяч! (глянь форуми Стім) гравців по всьому світу з різними конфігураціями компів.

     • golfimbul

      1 Згоден, запуск вийшов провальним, але від часу запуску вже майже місяць минув, вже мало у всіх відбомбити давно.
      2 Жоден патч нічого не зламав
      3 Онлайн не працював декілька днів

      насрати на тисячі гравців по всьому світу, головне як гра працює в тебе. Особисто в мене, критичних помилок не було з моменту купівлі ( я гру купив наступного дня, після виходу)

     • Павло Скоропадський

      Якщо у тебе руки з жопи, й так ти убив вінду, що у тебе були вильоти на кожному кроці то це твої проблеми. У мене гра в синглі вилитіла тільки 1 раз. Коли я грався з чітами і вставив на карту 15к юнітів. Мій не топовий комп показував 20-30 фпс у мирі, й 15-20 під час бойових дій. Так онлайн не робив, але почав вже робити наступного дня, то в чому проблема?. Вильоти кампаній…. дякую поржав. Стосовно ШІ, знову повторюсь, не мав таких проблем. Якщо у тебе калькулятор, і ПК не справлявся з навантаженням не треба винуватити гру.

    • Рома Береговий

     Так, згодом більшість проблем виправили та гра стала цукеркою, проте реліз був просто жахіттям.

   • Павло Скоропадський

    лол. Умнік я купив гру, ще відразу по виходу. Делюкс видання.

 • UterSC

  Оцінка?

 • Tpocik M

  Хоч і немає в огляді “обсирання”, як тут вже встигли поскаржитися.., але все що я з нього зрозумів це те, що “Козаки 3” це те саме що й “Козаки”, тільки графіка краща… А якщо я ніколи не чув про цю гру? Огляд зроблено, як то кажуть, “для тих хто в курсі”…

  • Михайло

   Механіка трохи застаріла, але зрештою і новачкам може сподобатися.

 • Андрій Бабін

  оффтоп, але де новий трейлер доповнення до Олд репаблік???? Він же просто неймовірний. Публікуйте вже!