Відеоогляд Titanfall 2

Завищені очікування та невиконані обіцянки розробників. Ці два фактори в довгосторовій перспективі занапастили чимало гідних проектів. Не оминула ця доля й перший Titanfall, який був непоганою грою. Та в ньому чогось бракувало. Пропри купу хайпу і велику очікуваність він не міг потішити кількістю чи різноманітністю контенту, а самі розробники, пообіцявши з часом додати більше мап та, щонайголовніше, титанів, таки цього не зробили. І Titanfall пішов у тінь… І ось, нещодавно вийшла Titanfall 2 і доля її ще не визначена, хоча зло не дрімає і знову простягається над Фронтиром. Чи розділить нова частина титанопаду сумну долю свого попередника, та чи варто взагалі купувати цю гру?

ТЕКСТОВИЙ ОГЛЯД TITANFALL 2


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Михайло

  Непогано, можливо 3 частина навіть зможе посісти серед топ шутерів, якщо, звичайно розробники сконцентруються на самому ігровий процесі, без сюжету для галочки.

 • Stan

  Ви б якось оцінку виділяли окремо від відео, як вам така пропозиція?

  • Я взагалі не розумію нащо відео робити.

   АЛе якщо цікаво одразу подивитися оцінку, то можна клацнути на текстову версію і прогортати вниз. Довго? Так, але таке життя

   • Volodymyr

    Я за відео..

 • Max Cherkassky

  згадався HAWKEN, треба якось подивитись як гра поживає зараз

 • Jobitronik

  На даний момент в Origin на Titanfall 2 діє знижка 33% , при оформленні замовлення в поле промо-коду введіть TITAN20 і ваша знижка на гру складе майже 50%. Пропозиція поширюється як на звичайну, так і на Deluxe-версію .