Відьмак Ґеральт з’явиться у файтингу Soulcalibur VI

Марчін Момот, головний піарник CD Projekt RED,  своїм твітом дав зрозуміти, що славетний відьмак Ґеральт з’явиться в одній із ігор, які вийдуть цього року. Якій саме? Відповідь проста: Soulcalibur VI.

Чому так, запитаєте ви?

1. Гостьові персонажі — доволі вагомий компонент файтингів. У Super Smash Bros. можна зіграти за Клауда і Байонетту, останні дві частини Mortal Kombat зустрічали в гостях Фредді Крюґера, Джейсона і Хижака, а в Injustice 2 затесалися Геллбой і навіть Черепашки-ніндзя.

Soulcalibur теж не цуралася іменитих персонажів. Спаун, Лінк, Йода з Дартом Вейдером, Еціо Аудіторе (і це без урахування героїв, ексклюзивних для певної консолі) — всі вони в різні роки ставали почесними гостями серії. І Soulcalibur VI безумовно продовжить цю традицію.

2. Коли у грудні Soulcalibur VI анонсували не лише для консолей, але і для ПК, то спільнота відразу взялася припускати, хто може стати неодмінним гостьовим персонажем. Ми також неодноразово висували припущення про наявність Ґеральта, бо він однаково доречно виглядав би і як основний гість (тобто присутній у версіях для всіх платформ), і як ексклюзивний персонаж для ПК-версії гри.

3. Soulcalibur — це файтинг, у якому всі персонажі користуються зброєю, а магічні комбо-вомбо ідуть у другу чергу. Ну просто ідеальне середовище для Ґеральта, бо відьмак і майстерно володіє мечем, і має в своєму арсеналі магічні знаки.

4. Видавцем Soulcalibur VI є Bandai Namco, яка свого часу видавала другого “Відьмака”, а також була розповсюджувачем “Дикого Гону” у США та Японії.


Тож твіт пана Момота не породив чутки, як багато кому здається, а непрямим чином підтвердив припущення, які ходять спільнотою ще з грудня минулого року. Втім, хто його зна, можливо, нас обведуть круг пальця, і замість крутого гостьового персонажа у настільки ж крутому файтингу ґеймери всього світу отримають набір костюмів та скінів “а ля Відьмак” для Final Fantasy XV.

Читайте також

Огляд Thronebreaker: The Witcher Tales

Thronebreaker: The Witcher Tales

Огляд Soulcalibur VI

Soulcalibur VI

Підсумки жовтня: RDR 2, Fallout 76, ACO і знецінення

Red Dead Redemption 2

Музлострім Soulcalibur VI

Актори серіалу The Witcher від Netflix: хто вони?

The Witcher від Netflix | Фан-арт. Автор: BossLogic

Відьмак. Дім зі скла. Vovkulaka / Інтерв’ю з Ярославом Мішеновим

Відьмак. Дім зі скла. Vovkulaka / Інтерв'ю з Ярославом Мішеновим

Автор Відьмака вимагає у CD Projekt RED ще 16 мільйонів доларів

The Witcher

«Відьмак. Дім зі скла» з’явився на прилавках українських магазинів коміксів

Відьмак. Дім зі скла

Популярне