Відьмак: Полювання — роботи досі тривають

Після тривалої інфопаузи повідомляємо, що спільний проект PlayUA та незалежної творчої групи — короткометрівка «Відьмак: Полювання» досі перебуває в розробці. Затримки, як і раніше, зумовлені тим, що кожен із учасників виконує свою частину роботи у вільний від оплачуваної праці час, але потрошки просуваємося до виходу фільму у вільний доступ.

За минулі кілька місяців художник Тарас Сусак закінчив створення ілюстрацій. Власне одну із них можете бачити у цій новині. Намальоване вже кілька місяців перетворюємо на анімаційні вставки, що допоможуть пояснити глядачам, які не знайомі зі світом Відьмака, що тут і до чого, а також потішать спогадами фанатів саги.

Відьмак: Полювання — роботи досі тривають

Але найбільше часу забирають спецефекти. Їхнє завдання зробити відеоряд соковитим, насиченим, видовищним. А ще вручну виконується замалювання різних об’єктів сучасності, які неможливо було не вхопити у кадр під час зйомок. Усе ж хочеться, аби фільм виглядав поважно.

І так, ми пам’ятаємо про ваші зауваження щодо няшності нашого Ґеральта. Зачекайте до виходу фільму і зрозумієте, чому він виглядає саме так. Ця незрозумілість доволі вичерпно тлумачиться у самому фільмі.

Коли вдасться закінчити фільм? Складне питання з огляду на те, що ми вже протермінували кілька дат релізу. Тому поки що обіцяємо вам по 1 новині на тиждень із подробицями про просування робіт над фільмом.

P.S. Впізнали момент на ілюстрації?

ТРЕЙЛЕР ВІДЬМАК: ПОЛЮВАННЯ


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • UterSC

  А не ця ж незалежна творча група працює над The Last Guardian?

 • PaShKoMeTR

  Картинка з книжки? Я напевно ще не дочитав ( бо не впізнаю

  • Ні. Картинка з фільму, якого стосується новина. Новина якраз розповідає, що ось такі картинки робилися для фільму, щоби той був зрозуміліший тим, хто не читав книжок.

   • PaShKoMeTR

    дякую. тепер розібрався))
    ну що ж. будемо чекати. Віримо в вас))

   • Andriy Kuznetsov

    В книзі точно є епізод де Бонарт привів цирі на арену гладіаторів.
    Анімаційні вставки будуть щось на зразок флешбеку?

 • boguslav boguslavovch

  момент де Цирі б’ється з найманцем на арені (вбивцею відьмаків) з книжки…мабуть

 • Jaroslav Shvets

  З нетерпінням чекаю на вихід фільму. Цікавить як буде відбуватися презентації і де?

  • Спершу буде дорелізний показ у Києві, Львові і Коломиї в орендованій кінозалі спеціально для доброчинців проекту. А за день-два фільм з’явиться у вільному доступі в мережі.