Відьмак: Полювання — заліплені стіни, дубляж і спецефекти

Радісно повідомляємо, що закінчено ще кілька етапів пост-обробки відзнятого матеріалу для фанатського короткого фільму «Відьмак: Полювання».

Студія Омікрон повністю завершила роботи з дубляжу фільму. Тепер кіно звучить, як має бути, а персонажі говорять голосами, які ви не раз чули в кінотеатрах (на фото момент із запису голосу Ґеральта).

Відьмак: Полювання / The Witcher: The Hunting / Ведьмак: Охота

Також закінчено основні роботи зі створення анімаційних вставок і найближчим часом їх буде вмонтовано у відеоряд фільму.

Та найголовнішим мозолем залишаються візуальні спецефекти, над якими працює компанія-підрядник. Лише за цією частиною зараз затримка. Щойно буде закінчено і відрендерено фінальний відеоряд «Відьмака: Полювання», ми оголосимо дату релізу стрічки.

А всіх доброчинців проекту повідомляємо, що ми закінчили розробку дизайну подарунків для вас. На фото можете бачити кілька зразків цього ексклюзивного мерчандайзу.

ТРЕЙЛЕР ВІДЬМАК: ПОЛЮВАННЯ


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Михайло

  Молодці, робота дійсно клопітка.

 • Ender

  То буде фест кіно

 • Jaroslav Shvets

  “недоброчинці” зможуть потрапити на показ фільму і отримати такі постери?

  • Потрапити на показ зможуть. А подарунків на них не вистачить, оскільки друкуємо їх не для продажу, а на велику кількість їх просто не вистачить наявного бюджету.

 • Вова Собко

  Добре що не закинули роботу. Буду чесним, не думав що робота ще йде, адже новини про короткометражку з’являлися вкрай рідко, або просто не потрапляли мені на очі.

 • Tonio

  Когда релиз будет?