Відома дата релізу мобільної The Witcher Battle Arena

20150120081940

Польська студія Fuero Games за підтримки CD Projekt RED оголосила офіційну дату виходу ще одного есперементального проекту у всесвіті “Відьмака” — мобільну гру у жанрі MOBA під назвою The Witcher Battle Arena. Реліз гри призначений на 22 січня цього року у версіях для iOS та Android. Версія гри для Windows Phone залишається без дати виходу.

The Witcher Battle Arena представляє із себе мережеву багатокористувацьку гру, в якій гравець має право обирати одного з багатьох персонажів всесвіту і вступити ним у бій. Для початку заявлені два режими: класична “Арена” і режим “Завоювання”, де гравці ділитимуться на дві команди, у кожній з яких буде по три учасники. Ушістьох вони битимуться за можливість отримати внутрішньоігрову валюту, яка і буде головною нагородою цього режиму.

Розповсюджуватимуть гру за системою free-to-play. Розробники обіцяють повну відсутність злощасної pay-to-win — на будь який внутрішньоігровий предмет можна заробити своїм ігровим досвідом. Купуватимуть їх за реальні гроші лише ті, хто не бажає витрачати на гру багато часу.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Reveta

    Лайк, хто вбива оператора в другій частині…

  • Вова Собко

    Для Йорвета підібраний жахливий голос….