Вітаємо з «Днем N7»! Надихальний трейлер Mass Effect: Andromeda

N7BlogHappy

В рамках щорічного святкування «Дня N7», яке проводиться сьогодні, 7 листопада, студія BioWare випустила новий тизер-трейлер Mass Effect: Andromeda, прийдешньої гри, у якій, на жаль, ми вже не побачимо нашого героя — Командора Шепарда.

Цікаво, що відео супроводжується розповіддю канадської акторки Дженніфер Гейл, яка озвучила жіночу версію Шепарда. У своєму монолозі, Шепард прощається з гравцями, не забувши напутити майбутніх дослідників. І робить це такими словами:

Ми — мандрівники, та, попри свій постійний рух, минуле ми не забуваєм. Самотні й покинуті. Нам нічого не лишалось, окрім як спробувати вдовольнити нашу ненаситну цікавість. Вгамувати наш страх перед неминучим. Тепер дослідником є ти і ми прощаємось з тобою. Але, коли в останній раз ти кинеш погляд свій назад, то знай, що ми завжди з тобою.

Командор Шепард. Кінець зв’язку.

Сподіваюсь, вас, прихильники цієї великої серії ігор, як і мене, глибоко торкнулись ці слова. Напевно, кожен з вас пригадав власні емоції, які ви відчували під час проходження трилогії. Тож запрошую вас поділитися цими власними враженнями у коментарях та заодно подякувати творцям Mass Effect за цю незабутню пригоду.

P. S. До речі, саме зараз розробники трилогії проходять доповнення для Mass Effect 3 під назвою Citadel.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • ᛏᛖᛊᚴᚱᚨᚨᛚ ᛎᚱᚢᛗᛁᚾᛁᛃ

    сподіваюся, що андромеда буде кращою ніж третя частина