Vive коштуватиме недешево

htc-vive-07

Цінова політика — річ, безперечно, важлива! Особливо, якщо справа стосується нових продуктів, які прагнуть “ввійти в маси”. Більшість розробників новомодних пристроїв віртуальної реальності стараються зекономити на їх розробці. А все для того, щоб середньостатистичний ґеймер міг собі дозволити придбання такого девайсу.

Та, як ми вже добре знаємо, компанія Valve не любить іти за більшістю. Джефф Ґаттіс, голова маркетингового відділу компанії заявив, що їхні окуляри віртуальної реальності Vive будуть коштувати недешево навіть за мірками Америки.

Ми плануємо представити пристрій віртуальної реальності вищого класу. І це не рекламний трюк, а місце Vive на ринку. Це продукт передової якості. Ми хочемо показати найкращі окуляри віртуальної реальності, навіть якщо доведеться пожертвувати ціною. З точки зору стратегії, це правильний напрям.

А тепер, враховуючи, що пан Ґаттіс не назвав точної ціни приладу, ми можемо тільки гадати-думати наскільки дорогим він буде. Подивимось, чи насправді така стратегія дозволить Vive набути популярності.

Читайте також

Нова гра у всесвіті Portal вийде вже цього місяця

Bridge Constructor Portal Main

Valve припиняє підтримку Bitcoin у Steam

Bicoin

Гривня є! І що змінилося?

Steam, Гривня

PlayNews #306 — Visceral Games, Valve, Activision…

Gabe Newell The International 2017

З каталогу Steam видалили 173 гри, але навряд це хтось помітить

Tracks of Triumph: Industrial Zone

Гривні в Steam — бути

Steam, Гривня

Зміни в системі колекційних карток Steam

Заощаджуйте грошенята до літнього розпродажу в Steam

  • Maxim Kirilyuk

    Ну що тут сказати, річ коштує стільки. скільки за неї готові заплатити.

Популярне