Vive — віртуальність від HTC і Valve

HTC-Vive_White

Ми стоїмо на порозі нової ери віртуальної реальності. І якщо від першого суттєвого представника цієї ери — Oculus Rift, давненько вже нічого не чути, то сьогодні компанії HTC і Valve анонсували своє бачення гарнітур віртуальної реальності — Vive. Вже відомо, що пристрій входитиме у склад платформи SteamVR.

Vive виконаний у цікавому дизайні і буде оснащений дисплеєм роздільністю 1200 на 1080 пікселів. Причому картинка видаватиме 90 кадрів за секунду. За бажання до гарнітури можна під’єднати будь-які сучасні навушники у гніздо, розташоване на бічній панелі корпусу.

Vive точно відстежуватиме користувача у просторі — за це відповідають вбудовані гіроскоп, акселерометр і лазерний датчик розташування. Таким чином, коли гравець пересуватиметься по кімнаті, відповідно до цього пристрій проектуватиме зображення ігрового світу. Для повного занурення передбачається, що в кожній руці користувача буде по одному додатковому контролеру, які працюватимуть у парі з Vive.

Подивіться трейлер цієї новинки і будете вражені.

Продавати Vive планують у кінці цього року. Версію для розробників випустять вже навесні. Більше інформації очікується на конференції GDC. Там презентація Valve розпочнеться 03.03 о 3:03 (PM). І ні, це не жарт.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • srakamotyka

  HTC – Half-life Three Confirmed.

  • Interzeroid

   HTC – Навряд Таке Станеться.

 • Jaroslav Shvets

  І скільки буде коштувати така цяця?

 • Володимир Войціцький

  ага та ще й презентують Half-Life 3 )))