Vivendi планує захопити контроль над Ubisoft до кінця року


Як повідомляє Reuters, французький медіаконгломерат Vivendi планує “проковтнути” добре знану нам Ubisoft. Та ж доля може очікувати і рекламну групу Havas. Поки що Vivendi належить 25% акцій Ubisoft, але очевидно, що керівництву компанії цього мало.

Ймовірно, така заява пов’язана з падінням ціни на акції Vivendi на 3%. Можна вважати, що інвесторів вони заспокоять, але керівництво Ubisoft, зокрема Майкл та Івс Ґілмоти, виступає проти поглинання. Тому не зрозуміло, як надалі розгортатимуться події. Минулого року Ubisoft уже зверталася до своїх канадських інвесторів, щоб ті допомогли ігроробам зберегти незалежність. Та гроші вирішують все, а отже нам залишається лише споглядати за розвитком подій, молячись, що це ніяк не вплине на якість ігор.

Читайте також

Far Cry 5 матиме рекордну для серії кількість персонажів

Чого очікувати від The Crew 2?

Ubisoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАВЕРШЕНО

Перші тизери Far Cry 5

Чутки про нову Assassin’s Creed: Origins

Мультистрім Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands | ЗАПИС

Огляд Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Огляд For Honor

 • Personal Jesus

  Якщо юбісоіфт припинять платити Олегу за те, що він розповідає про компанію добра, то вони збережать незалежність і матимуть багато грошей

 • bigbeat_

  А що с Vivendi не так? Блізарди багато років були під їхнім крилом і все було добре, чому с ubisoft будуть проблеми?

  • Oleksandr Masnyi

   ага,зважаючи на те,що Боббі Котик як їх акціонер хотів вирвати з м’ясом свою рідненьку Актівіжн Бліззард і враховуючи той факт,що всі,хто під ними попадають в хрінову ситуацію,коли навіть застосування музички з гри чи ще чогось – це страйк,а часом таке було,що на Твічі тупо вирубали трансляцію(від імені Вівенді ясен пєнь) через те,що там зазвучала музичка Джо Моррісона(а її теж кажись Вівенді тримає) – то все чудово)

Популярне