Vostok Games виповнилось 3 роки. Вітаємо!

Вітчизняній студії Vostok Games сьогодні виповнилося три роки, з чим ми її щиро вітаємо. Вельми поважний термін, враховуючи несприятливий для розробки стан у нашій країні.

У березні 2012 року у Києві заснувалась нова команда, яка складалась із багатьох перевірених часом ветеранів українського ігропрому. Досвід, отриманий від створення ігор світового класу допомагає команді у розробці постапокаліптичного MMOFPS — Survarium, що зараз перебуває на стадії відкритого бета-тестування.

Сподіваємось, що майбутні роки команда Vostok Games і надалі покращуватиметься у своїй філософії — рух разом з технологічним прогресом, що розвиваються в гармонії з навколишньою природою, де крім задоволення гравці отримують цінні навички і вміння, що застосовуються і в звичайному житті.

our_company2


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Malaggos Godeghym

  Вітаю! Ще такі малі) Сподіваюся вони доживуть до віку Interplay і навіть довше)

 • Marick

  Вітаю )) І спасибі за Survarium )))

  Досі не розумію,чому у багатьох людей він спричиняє негативні враження..
  Як на мене,гра успішна і чим дальше,тим краще виглядає,безумовно,роботи ще багато,але я вірю у успіх цього проекту ))

  • Interzeroid

   Вона не викликає негативні враження. Просто на цей момент Survarium – це всього-навсього ще один шутер. Можливо, все змінить PvE.

   • Marick

    ну так,ще один MMO шутер,але все ж…це ж не ще один якийсь мілітарі шутер,чи шутер на тему футуризму якогось,я говорю власне про сетинг,нам фактично подають сталкера в онлайн режимі,що ніяк не може не радувати ))

    • Interzeroid

     Який все одно поки що залишається банальною мережевою стрілянкою. Хай і в сеттинґу, схожому на сталкерівський. Повторюся: “Можливо, все змінить PvE.”

     • Marick

      Гра розвивається і все ще буде ))

      Я от інколи заходжу постріляти,оскільки і кс і батла і всі інші клони добряче надоїли,а ось сурваріум,хоч і зараз справді просто шутер,та щось у ньому є ..

 • Interzeroid

  Бажаю розвитку та багато грошей.

 • InKviZ

  Правда із запізненням. Але ВІТАЮ!

 • На фото – Легенди ґейміндустрії! Крутелецька команда!