Видавець League of Legends тепер приймає платежі в Україні

Видавництво Riot Games у співробітництві з LEOGAMING почало прийом платежів у League of Legends в Україні.

Поповнення віртуального гаманця вже доступно для українських користувачів усіх термінальних мереж України (ПриватБанк, EasyPay, City24 тощо) через ігрову платформу LEOGAMING.Net і за допомогою електронного гаманця Portmone. Поповнення відбувається без комісії.

«Ми дуже раді, що українські гравці нарешті зможуть отримати повноцінний ігровий досвід від League of Legends. Це був непростий проект в плані його реалізації, і ми хочемо подякувати нашій спільноті за терпіння і підтримку, а нашим партнерам із LEOGAMING — за старанність у роботі», — прокоментував подію представник Riot Games Геворг Акопян.

«Більше року наша команда наполегливо працювала для того, щоб надати цю можливість українським ґеймерам. Вихід на наш ринок найпопулярнішої та найбільш прибуткової онлайн-гри у світі — не тільки успіх, яким ми раді поділитися в кінці цього непростого року, а й свідчення того, що наша країна рухається у правильному напрямку», — заявила Олена Дегрик, виконавчий директор LEOGAMING.

LEOGAMING — міжнародна процесингова компанія, що забезпечує прийом платежів онлайн-ігор та ігрових сервісів. У партнерстві з провідними платіжними системами України та зарубіжжя компанія забезпечує зарахування коштів на рахунки користувачів, доступність поповнення в будь-якому терміналі та працює над залученням на український ринок провідних світових видавців і розробників ігор.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →