Видавництво «Vovkulaka» анонсувало видання «Геллбоя» та «Чорного молота»

Видавництво «Vovkulaka» анонсувало дві нові серії ліцензованих коміксів від американського видавництва Dark Horse Comics, які вийдуть друком ще до середини наступного року.

«Геллбой»

Перша серія – відомий комікс «Геллбой» від Майка Міньйоли. Це сувора містична історія, яка поєднує у собі самобутній стильний та лаконічний малюнок автора і дивовижну компіляцію світових міфологій та фольклорів різних народів – від слов’ян до кельтів та греків.

Цей комікс, уже двічі екранізований відомим режисером  Ґільєрмо Дель Торо і який наступного року знов з’явиться на великих екранах, розповідає історію червоного демона Геллбоя. Ще дитинчам його викликали в наш світ за часів Другої світової війни. Його всиновив професор Бруттенгольм, засновник Бюро Паранормальної Розвідки й Оборони, який очолив боротьбу проти потойбічних сил. Це яскрава історія із потужними і одночасно іронічними персонажами та міцним міфологічним підґрунтям.

Українські фанати «Геллбоя» отримають унікальне колекційне видання збільшеного формату в твердій тканевій палітурці із золотим тисненням та ексклюзивною суперобкладинкою. Видання міститиме одразу дві частини комікса. Реліз запланований на цю зиму.

«Чорний молот»

Друга серія – новий, але вже достатньо відомий світовій комікс-спільноті, комікс «Чорний Молот», який є лауреатом найвищої нагороди серед коміксів, премії Віла Айзнера.

За жанром цей комікс можна окреслити як альтернативну супергероїку, але автор, Джефф Лемір, пропонує зануритись дещо глибше і розкриває характери та рефлексії дуже незвичних супергероїв. Він створює свій самобутній всесвіт, витоки та стилістику якого бере із епохи Золотого Віку коміксів. Цей комікс стане для вас справжнім відкриттям!

«Чорний Молот» видадуть в твердій палітурці навесні 2019-го року.

Читайте також

Огляд коміксу «Відьмак. Дім зі Скла»

Відьмак. Дім зі Скла / The Witcher: House of Glass

Відьмак. Дім зі скла. Vovkulaka / Інтерв’ю з Ярославом Мішеновим

Відьмак. Дім зі скла. Vovkulaka / Інтерв'ю з Ярославом Мішеновим

Відьмак з’явиться у Monster Hunter: World

The Witcher

Wargaming та «Белавіа» презентували новий Танколіт

World of Tanks

Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

gta V

World of Warships отримала нагороду YouTube Ad of the Year

World of Warships

Трохи деталей про Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

14 хвилин ігроладу The Outer Worlds

The Outer Worlds

Популярне