Вийшов ігроладний трейлер української Somewhere On Zibylon

Сьогодні вітчизняна науково-фантастична головоломка Somewhere On Zibylon отримала черговий ігроладний трейлер. Іграшка присвячена дослідженню віддаленої планети, а також розвитку свого корабля.

За сюжетом забавки сигнал від Центру управління колонізованої планети Зібілон було втрачено, і до неї вирушив ремонтний дрон. Після прибуття він виявив утрату контролю над станціями та дивну активність всередині них.

Гра має два режими: Planet Control і Drone Mode. У першому гравець керує орбітальними модулями, що досліджують планету та знаходять захоплені станції. Потужна зброя вижене нахабних іншопланетян, а встановлення військового спорядження на станції зміцнить ваші позиції. Після зачистки починайте видобувати ресурси та виробляти обладнання, але для цього потрібні технології. Що потужніша технологія, то вищий рівень вам потрібен. Досягти нових рівнів можна у режимі Drone Mode, в якому вам треба досліджувати великі станції, розвʼязувати головоломки та уникати зіткнення з іншопланетянами, прокрадаючись нишком.

Розробник іграшки — криворіжанин Михайло Конох. Завантажити демонстраційну версію Somewhere On Zibylon можна на сторінці проекту на IndieDB.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →