Вийшов свіжий наклад українського коміксу «Максим Оса»

Сьогодні молоде видавництво Asgardian Comics випустило свіжий наклад крутого українського коміксу про хитрого і спритного козака Максима Осу. Тож уже зовсім скоро 500 свіжих примірників роз’їдуться з типографії по книгарнях і крамницях коміксів.

Слід зазначити, що йдеться саме про україномовну версію цього чудового твору, яку протягом кількох крайніх років знайти на полицях магазинів було неможливо. Також не забувайте, що в 2016-му році на нас очікує однойменна екранізація за мотивами оригінального сюжету.

«Максим Оса» — це історія про козака, який розслідує власну смерть і розплутує клубок змов з містичним забарвленням. Комікс відзначається цікавим та нестандартним сюжетом і глибоким образом головного героя.

Автор коміксу Ігор Баранько — легендарна постать, відома не тільки серед українських шанувальників графічних романів, а й серед світових майстрів цієї справи. Він також є автором високохудожньої мальованої історії «Орда», а його твори виходили друком навіть у США, Франції і Бельгії.

Скоро на нашому порталі буде конкурс, де ми розіграємо кілька примірників цього коміксу. Тож пильнуйте за новинами!

Читайте також

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #15

Стрім Hand of Fate (ЗАПИС)

Звитяга — перший арт і подробиці другої частини

Розіграш: Козацький комікс «Максим Оса» за репост

Кватирка у комікси #2 Deadpool

Якою мала би бути ідеальна гра про козаків?

Відеоогляд коміксу Звитяга

Огляд коміксу “Kick-Ass”

 • Гарна новина і щодо екранізації. Надіюся фільм буде якісним та дійсно українським, колоритним і який буде не соромно в прокат здавати. Українській кіноіндустрії вкрай бракує подібних проектів.
  Мабуть варто залучати для реалізації подібних ідей китайських інвесторів =)

 • Анатоль Кравченко

  І де його можна придбати?

 • Mihail Gasyuk

  Якби ще у кольорі…

 • Придбаю. Яка вартість, ніхто не знаЄ?

 • Andrey

  Питання – це новий комікс, чи він вже має багато примірників, але на російській? Скільки взагалі випусків? Який сторінковий обсяг одного випуску?

  • Це закінчений художній твір, який має самодостатній сюжет із логічним закінченням. Загальний обсяг книжки — 96 сторінок. Існує лиш одна книжка, вона не розділена на випуски чи частини.

   Колись задумувалося, що будуть нові томи «Максима Оси» з новими сюжетами, але не склалося.

   Оригінал — російською, друкувався неодноразово і був шалено популярний серед російськомовних читачів. Автор переклав комікс українською і він раніше вже виходив нею, але його ніхто не купував і наклад роздали по знайомих видавця.

   Новий наклад, про який ідеться у цій новині приурочений до виходу екранізації коміксу, яка вийде на екрани цього або наступного року.

Популярне