Виробник «Оселі зла» перезапускає серію фільмів

Серія фільмів «Оселя зла» ніколи не була популярною серед фанатів Resident Evil, але це не завадило Constantin Film схвалити перезапуск серії, над яким зараз триває робота. Це підтвердив голова правління компанії Мартін Мошкович.

Інформація про режисерів, акторів і сценарій наразі відсутня. Питання про участь Пола Вільяма Скотта Андерсона, який зрежисирував усі шість фільмів серії, залишається відкритим. Відомо лише, що зараз він працює над кінострічкою за мотивами Monster Hunter, іншої культової гри Capcom.

Останній фільм серії «Оселя зла: Фінальна битва» вийшов майже одночасно з Resident Evil 7: Biohazard. Забавка, на відміну від фільму, отримала схвальні відгуки та вдихнула нове життя в ігрову серію.

Читайте також

Свіжі деталі роботи над Resident Evil Revelations Collection для Nintendo Switch

Resident Evil Revelations

Відеоогляд Resident Evil 7

RESIDENT EVIL ШВИДКО ФАКТ

Огляд Resident Evil 7

Стрім Resident Evil 7 | ЗАПИС ПРОХОДЖЕННЯ

Про Resident Evil 7 та героїв попередніх частин

Анонсовано CG-фільм Resident Evil: Vendetta

Найновіші номерні частини Resident Evil вийдуть на консолях нового покоління

 • Mista B

  Краще б “Тихим пагорбом” хтось би зайнявся (продовженням чи перезапуском – неважливо)

 • Новина не здивувала, дивує лиш те як настілкьки трешова серія фільмів від Андерсона збирає таку касу, де вона попала в тренд, де зарита домашня тваринка?

  Я би в кінотеатр на таке не йшов це точно. Цікаво, можливо перезапуск виявиться більш гідним.

  • Mista B

   Якщо подивитися бокс-офіс “Останної глави”, то з загальних зборів у 312 млн тільки 27 млн (<10 %) припадає на США, 7 – Мексика, по 6 – Бразилія і Раша. 90 % із залишку припадає на Азію, у тому числі 160 від Китаю.

   • Можливо, через те, що в Китаї є обмеження на показ закордонних фільмів, вони ідуть на будь який треш який тільки пробється на екрани, або це аж настільки не претензійна аудиторія

Популярне