Wargaming та Mad Head Games анонсували Pagan Online

Wargaming анонсувала Pagan Online — нову action-rpg від сербських розробників Mad Head Games. Світ Pagan Online базується на дохристиянському періоді з унікальними героями, натовпами противників та надприродніми здібностями. Ігровий всесвіт розширюватимуть доповненнями з новими героями, локаціями, противникам та вміннями.

Не заїжджений сетинг — тільки вершина айсбергу. У основі ігроладу Pagan Online лежить поєднання механік класичного hack’n’slash та MOBA, приправлення посиланням на рейди зі звичних нам MMORPG. Гравці рухатимуться від однієї арени до іншої, відточуючи власні навички та майстерність у інтенсивних боях зі звичайними противниками та босами, кожен з яких потребує унікальної тактики.

Mad Head Games — це Wargaming 10 років тому. Невеличка амбіційна команда, що розробляє свій перший «великий» онлайн проект. Ці хлопці не бояться сміливих експериментів і, у більшості своїй, саме це стало причиною тому, що ми почали співпрацю з ними. У них вогонь у очах і ми хочемо разом показати їхнє творіня світу.

Джейкоб Беклер, продуктовий директор Pagan Online

Pagan Online надасть гравцям декілька ігрових режимів, у тому числі соло та Co-Op, з місіями, які не нудно проходити заново, рівнями складності та чималою кількістю нагород. Крім того гра регулярно поповнюватиметься новими епізодами — «Бойовими історіями».

Читайте також

Wargaming та «Белавіа» презентували новий Танколіт

World of Tanks

World of Warships отримала нагороду YouTube Ad of the Year

World of Warships

Wargaming придбала Edge Case Games

Fractured Space

World of Tanks завоювала четверту нагороду Golden Joystick

World of Tanks

Легендарні американські бомбардувальники стають на крило у World of Warplanes

World of Warplanes

Бліц-огляд геловінського івенту в World of Tanks

World of Tanks: Темний фронт

Штучний інтелект веде сили зла на World of Tanks

World of Tanks

Wargaming Mobile Gods & Glory — Інтерв’ю з Артемом Пермяковим

Wargaming Mobile Gods & Glory — Інтерв'ю з Артемом Пермяковим

Популярне