Warner Bros. показала сюжетний трейлер Injustice 2

Учора ігровий підрозділ Warner Bros. і DC Entertainment оприлюднили сюжетний трейлер Injustice 2 «Лінії перемальовуються». Розроблювана NetherRealm Studios іграшка є продовженням файтинґу Injustice: Gods Among Us, що вийшов 2013 року.

Підхоплюючи сюжет попередниці, гра розповість, як Бетмен зі спільниками борються з рештками прибічників Супермена, що бажають повернути його режим, та як у розпалі хаосу зʼявляється нова загроза для існування Землі.

Warner Bros. обіцяє, що гра збере небачену кількість героїв і лиходіїв усесвіту DC, яка навіть не снилася жодному з попередніх файтинґів. Протягом півроку в ігрових виданнях лунали звістки про Аквамена, Бейна, Дарксайда, Дедшота, Гарлі Квінн, Супермена та ще купу персонажів. Зараз на офіційному сайті зайнято лише одинадцять слотів із тридцяти одного.

Вихід гри призначено на 16 травня 2017 року. Список підтримуваних платформ містить лише гральні консолі Xbox One і PlayStation 4. Проте під час минулорічного Comic-Con творчий директор NetherRealm Studios Ед Бун (Ed Boon) також підтвердив появлення мобільної версії гри.

Читайте також

Обираємо файтинг року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Підсумки The Game Awards 2017

Огляд фільму «Ліга Справедливості»

Ліга Справедливості / Justice League (2017)

Стрім-проходження Injustice 2 (Story Mode)

Оголошена дата виходу Injustice 2 на ПК

Injustice 2

Огляд фільму “Диво-жінка”

Новий трейлер “Диво-жінки”, який вам точно сподобається

Вийшов трейлер Injustice 2, присвячений Жінці-кішці

 • DrSleep

  Я в очікуванні) Сподіваюся сюжетна лінія буде довшою, ніж в попередньому проекті студії Мортал Комбат Х, адже це дійсно сильна частина Injustice.
  Хм, з’явиться Брейніак, і здається він і буде тою таємничою загрозою. Дарксайд, Брейніак… Погоджуюсь, попередній грі не вистачало таких колоритних ворогів Кларка, та і поява Атроцитуса (Червоний Ліхтар)… у випадку, якщо вийде на ПК, цілком ймовірно, буде улюбленим персонажем багатьох, адже рідко коли можуть дати “заблювати” свого суперника насмерть:) По частині суперпоганців поки що Injustice дуже інтригує:)
  Поки в мене два розчарування щодо гри:
  1) Професор Зум, здається, буде лише альтернативним скіном Флеша, хоча можна було б зробити геймплей за нього більш жорстким з переміщенням у часі і т.д.
  2) Ну і звісно, не зрозуміло, чи буде на ПК, поки немає анонсу, але дуже і дуже цього хочеться.

  • Oleh Kulikov

   Буде 100%.
   Просто може не відразу.

   • DrSleep

    Ех, знову випустять мінімум на півроку пізніше(

Популярне