World of Tanks — оновлення 9.4

Компанія Wargaming повідомила про вихід оновлення 9.4 для ММО-екшену World of Tanks. Оновлення внесло істотні зміни в режим “Командний бій”, значно розширило функціонал “Укріпрайону” і додало в проект ще одну історично-достовірну мапу, “Сталінград”.

Головний операційний продюсер компанії-розробника Антон Панков поділився:

Першим кроком на шляху до створення екосистеми для кланових гравців став вихід “укріпрайону” в оновленні 9.2. Упродовж останніх чотирьох місяців ми займалися розвитком його функціоналу і налагодженням ігрових механік. Значний пласт доопрацювань припав на оновлення 9.4, і ми з нетерпінням чекаємо реакції гравців.”

Завдяки змінам в режимі “Укріпрайони” кланові гравці тепер можуть прокачувати свої віртуальні бази і зводяти на них будівлі аж до 10 рівня, а також нападати на чужі “Укріпрайони” і виставляти час оборони для власних.

Крім доробок кланового режиму, оновлення 9.4 внесло серйозні зміни в режим “Командний бій”. На зміну формату 7/42 прийшов формат 7/54 зі строгими обмеженнями відносно складу команд, а на зміну “Стандартному бою” — режим “Штурм” з двома базами і чітким розподілом ролей між учасниками битви. Тепер при вході в “Командний бій” одна з команд випадковим чином призначається атакуючою, тоді як інша — обороняється, що збільшує динаміку боїв і надає кожному гравцеві можливість внести вагоміший вклад в успіх команди.

Крім того, у гравців з’явилася можливість вести бої на другій після “Харкова” історичній мапі — “Сталінград”, яка відтворює місто таким, яким воно було в 1942 році під час битви на Волзі.

 


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →