World of Warcraft, як Ленін

Як повідомляє Blizzard у нещодавно опублікованому прес-релізі, станом на 13 листопада 2014 року, кількість активних підписників World of Warcraft збільшилась більш ніж на 2,6 мільйони гравців. Якщо порівнювати ці цифри зі звітом за третій квартал 2014 року (7,4 мільйони активних гравців), то кількість підписників стрімко росте. Отож World of Warcraft живіший за всіх живих!

3AA


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Це гріє душу.

 • Сергій Леополіс

  Кращих аналогій не знайшлось ?..

  • Mikots

   Ну не порівнювати ж ВоВ із іншим Вічним Революціонером) Тим, що живий, що ще не вмер… ВоВчик поки не доріс до такого)

 • Nick Oros

  ВоВ – це світ, до якого приємно повертатися. Навіть я, палкий шанувальник хардкору EVE Online і зневажальник дитсадка, на який перетворили ВоВ, люблю раз на кілька років повернутися до Азероту і подивитися що там нового.

  • Юлік Шпулік (pad0n)

   О, правильно підібрані слова. приємно саме “ПОВЕРТАТИСЬ”.
   Я взагалі не прихильник ММО світів, але у ВоВчику з 2007 року бігаю час від часу. Пам’ятаю в ті часи мій інтернет був лімітний, і хлопці підняли в мережі сервер.. чорти б його побрали, це був найкращий мій експіріенс в іграх з часів Готики – полазити по світу з 50 чуваками з ЛАН’у )) звісно як вже був безлім то бавились в тир-нетах
   і отак побавився десь місяців 3-4 і забивав на рік-півтора завжди)) хм.. і помітив, що завжди взимку припікає побавитись)) і от зараз знову свербить вернутись)
   але поки диплом не здам, то ні-ні))

   • Nick Oros

    А на офіційних грав взагалі? :-)

    • Юлік Шпулік (pad0n)

     Лише місяць з друзями десь в 2010. Далі вони забили, а мені стипендії стало шкода. Потім чув що була якась безкоштовна підписка на місяць при виході катаклізму, але не пробував)
     І я мабуть знаю, чому завжди свербить повертатись до ВоВ’у особисто мені.. через ультрамегашикарні цінематік трейлери.. Можливо зараз вже ними нікого не здивуєш, але тоді в 2007 і інших роках при першому запуску гри я просто (цензура) коли бачив ці ролики)) А МУЗИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ.. О БОГИ! Я хочу в ВоВ ))

  • Я почав грати в ВоВ коли вийшов тільки BC і тоді я закохався в гру. Ліч Кінг був геніальним на протязі року я грав в нього разом з своми друзями, братом та батьком і це було круто. А потім коли вийшов Катаклізм ми не грали. Після цього ми любили повертатися в ВоВ лише на піратських серверах та й то на 2 неділі. Але зараз ми всі повертаємося, всі дружньо купили Дренор і ні прощо не жаліємо. Ми не грали з Катаклізму і для нас це майже повністю новий світ))) Це круто)))

 • Mikots

  Блізард же сказали, що в ближні 10 років Світ Воєнногоремесла нікуди не дінеться. Ото.

 • Tony Lain

  Цыкаво, чи поб”ють рекорди Ліча?

 • Marick

  Та бо тому,що Дренор виглядає куда цікавішим і епічнішим чим Панди,принаймі мені так здається))
  Хоча серйозний спад гравців почався ще в Катаклізмі ))

 • Interzeroid

  “World of Warcraft, як Ленін”
  Лисий, плюгавий, картавить та має любов лазити по броньовиках?