Яка подальша доля Dead Island 2?

2615388-6529241386-25900

Щось пішло не так під час розробки Dead Island 2, оскільки Deep Silver офіційно заявила, що розриває відносини з Yager Development, і що розробка гри буде передана іншій студії.

Після ретельного розгляду питання ми прийняли рішення про розрив відносин з розробниками з Yager. Наше видавництво прагне втиліти в життя своє бачення Dead Island 2, нові подробиці будуть відомі на більш пізній стадії розробки.

Раніше Deep Silver заявили про перенесення релізу гри на 2016 рік, пояснивши це тим, що на розробку масштабного проекту потрібно більше часу.

Ми розуміємо, що багато шанувальників будуть розчаровані цією новиною, але, даючи Dead Island 2 більше часу на розробку, ми впевнені, що на виході всі отримають гру, значно кращу за ту, яка у нас є зараз.

Dead Island 2 — зомбі-виживастик від першої особи з елементами RPG, та продовження більш-менш успішної серії Dead Island.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • UsrName

    Тепер менi й зовсiм неважлива доля цього, покинутого усiма адекватними розробниками через жадобу Depp Silver, проекту. До того ж, Yager вище на голову такого, щоб з лайна тягнути мертвий проект, вони й справдi можуть набогато краще, Spec Ops: The Line шедевральна гра.