Якою буде музика у Fallout 4?

Fallout4_Trailer_City_1315x315

Музика в іграх серії Fallout завжди відігравала значну роль. Нова Fallout 4, схоже, не стане виключенням. Ба більше, ігрових треків у четвертій номерній частині буде втричі більше, ніж у Fallout 3. А щоб ми могли налаштуватись на потрібний лад, розробники вирішили вже розказати нам, якою буде музика у Fallout 4.

Левова її частка пройнята ностальгією, що чудово підкреслюватиме атмосферу втрати колишнього спокійного життя — до катастрофи. З іншої сторони буде і музика, яка надихає до нових звершень, спонукує усвідомити, що не все ще втрачено і у майбутньому буде краще, ніж зараз. Нікуди не дінуться і веселі композиції із раннього рок-н-ролу, під які сутички ближнього бою набуватимуть іншого характеру.

Для запису п’яти треків розробники запросили колишню суперзірку Лінду Картер (так, це та, що зіграла Чудо-жінку), яка тепер має власну групу та роз’їжджає по гастролям. Цікаво, що Bethesda давно співпрацює з Ліндою. Як і в минулих частинах серії, так і в цій, вона озвучує одного з персонажів гри. Просто тепер, крім озвучки, вона подарувала грі свої пісні, які написані спеціально для проекту. Ось одна з них:

Усі треки розділені по радіостанціям, кожна з яких характеризується певним настроєм. Обрати будь-яку з них та поринути у світ якісної музики нам дозволять 10 листопада, коли й відбудеться реліз гри.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →