Який зв’язок між економікою та іграми?

18ixe9bvmh7rljpg

Нещодавно у сервісі збору статистики SteamSpy з’явилась нова цікава функція, яка дозволяє подивитися рівень популярності певного ігрового жанру та ігрових особливостей в окремій країні. Ми вирішили зібрати найцікавішу інформацію та поділитися з вами.

А розпочнемо з ігор, в яких протаґоністом виступає особа жіночої статі. Як можна побачити з картинки, найбільшими любителями головних героїнь — панянок, є ґеймери з Ісландії. Україна ж тут посідає передостанню сходинку — у середньому трохи більше, ніж половина акаунтів має одну гру, у якій головний герой представниця слабкої статі. Гірший показник лише у Філіппінах.

Screenshot_5

Що ж до умовно-безкоштовних ігор, то тут… як ви думаєте, хто лідирує? Уже згадані в попередньому абзаці філіппінці. У середньому там в кожному акаунті є три фрітуплейні гри, що присуджує філіппінським гравцям звання «Найбільших любителів халяви». Наша ненька не далеко відстала, що напрошує висновок, що Україні бракує платоспроможних ґеймерів.

Screenshot_6

Наостанок подивімося на жанр «Економічні ігри». Цікаво, що у такі ігри найбільше грають жителі країн з високим рівнем економічного стану (збіг? не думаю), тоді як серед аутсайдерів розташувались переважно небагаті країни, до числа яких належимо і ми. Висновок — українцям слід більше гратися у економічні ігри, аби колективно використати здобуті в цих іграх знання для підняття економіки власної країни! Адже, якщо більше людей знатимуть основи практичної економіки, якої можуть навчити ігри, то це, гляди, може стати одним із ключів вирішення, які позитивно вплинуть на економіку країни.

Screenshot_7

Які ваші думки стосовно цього?


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Я й не сумнівався у цьому, аби гроші були, то купували б тобі. А от для того щоб гроші були – треба купувати економічні ігри. Замкнутий круг…

 • jaguar_arx

  а у нас уся школота поголовно в Доту і КС грається, лошари :)

 • Pavel Nechay

  греки в економічних на цікавій позиції :В

 • Hedera helix

  Поясніть, будь ласка, як SteamSpy здійснює підрахунки. Стосовно якого показника він видає “150”, “200”, чи “311” відсотків? :)

  • 100 відсотків — це в середньому одна гра такого типу на акаунті.
   311 відсотків означає, що в середньому на кожному акаунті є трохи більше, ніж три гри такого типу.

   • oleggio

    Емм… ні. Це означає, що в середньому відсоток гравців в цю гру з цієї країни в 3 рази більший за відсоток гравців з країни загалом.

 • Van’a Koval

  Ну тут як сказати… Скажімо покоління старше 40 в основному грає фрі ту плей або щось спірачене на тему стратегій (хоча в більшості все завершеється ВоТом). Для так званих “школярів” ходові дота (і різного роду фрі ту плей) і кс усіх видів, власне через що багатенько геймерів вважають ці ігри ДЦПшними. Серед школярів гра в стратегію викликає реакцію “фулох”, тому єдині хто дійсно цікавиться чимось подібним це вже старше покоління.

 • Я і багато моїх знайомих та родичів любить бавитися у військові стратегії. Чому в нас армія така мала?

  P.S. Може, підсадити Петра Олексійовича на Козаки, чи Civilization? :D

 • Eternal

  Висновки автора не зовсім вірні. Бо в нас надзвичайно популярна Дота, тому більша частина українських аккаунтів створені тільки заради неї. Якщо ж не враховувати ці аккаунти то й статитистика буде геть інша. Про це навіть автор стімспаю написав в твітері.

 • oleggio

  В висновку автора наслідок з якогось дива помінявся місцями з причиною.

 • PaShKoMeTR

  щось закортіло в статежку позаліпати. а які економічни стратегії ви порадите? )))
  може взимку на розпродажі куплю)

  • srakamotyka

   Patrician III. Є новіша четверта частина, але для мене третя — це еталон, вона цікавіша і в певній мірі атмосферніша. І ще там доволі приємна 2D-графіка.
   Rise of Venice — симулятор купця, як і Patrician, але із сучаснішою графікою й ігроладом.
   Ще є серія ANNO, починати можна із будь-якої частини.
   Cities in Motion — гра про керування транспортним підприємством, дуже цікава штука.
   Ще є купа різних, але я так одразу ж і не згадаю. Назвав ті, які бавився сам, і в яких майже відсутня або необов’язкова військова складова. Зрештою, можна на тому ж Steam полазити й пошукати щось.

   • PaShKoMeTR

    дякую. подивився: виявляється, що Ситі ін Моушен в мене вже є в бібліотеці стіму))) інщі додав у список бажаного))