З каталогу Steam видалили 173 гри, але навряд це хтось помітить

Сьогодні без попереджувальних пострілів та оголошення війни Valve прибрала зі своєї крамниці близько двох сотень ігор, так чи інакше пов’язаних зі студією Silent Echo. І, звісно ж, ви не помилитесь, сказавши, що в житті не чули про таких розробників. Адже ця студія відома тільки у вузьких колах гравців тим, що випускає дешеві та примітивні ігри з картками, та ще й робить це з надшвидкістю (близько 10 ігор за місяць).

Згідно з дослідженнями YouTube-блогера SidAlpha, ця студія спромоглась випустити 10% від загального числа випущених ігор у Steam протягом останніх двох місяців. Для цього студія активно користувалась своїм підставним ім’ям (Zonitron Productions) та порівняно новим сервісом Steam Direct, що дозволяв уникнути оплати в розмірі 100$ за кожну гру.

Таким чином Valve продовжує свою боротьбу з компаніями, що користуються Steam Direct для заповнення сервісу дешевими, зробленими нашвидкуруч продуктами, які приносять мінімальну вигоду як видавцю і платформі, так і гравцям. Про такого роду плани компанія писала в своєму блозі ще минулого місяця, проте це найбільша чистка з моменту оприлюднення того повідомлення. У відповідь на прохання пояснити ситуацію представники компанії написали наступне:

Так, у нас є команда, яка на постійній основі займається моніторингом звітів. Вона ідентифікувала проблему, що привела до вилучення ігор з декількох акаунтів Steamworks. Ці акаунти створювали велику кількість повідомлень та відгуків з боку користувачів й інших розробників. З’ясувалось, що всі ці “маріонетки” були однією й тією ж особою, що використовувала різні акаунти.

Ми побачили декілька надмірних викидів з боку цієї персони, що негативним чином відображались на функціональності магазину та наших інструментів. Як приклад, ця особа відправляла до Steam безліч майже однакових продуктів, що погіршували функціональність магазину, ускладнюючи гравцям пошук. Цей видавець також зловживав Steam-ключами, використовуючи їх не за призначенням.

Як результат, ми видалили ці ігри з магазину Steam та закінчили наші ділові відносини з ними.

Платформа Steam — відкрита, але ми просимо розробників з повагою ставитись до наших користувачів та правил. Нагромадження клонованих ігор чи маніпуляції інструментами магазину — це не ті речі, з якими ми будемо миритись. Наш пріоритет — допомога гравцям у пошуках ігор, які вони гратимуть з насолодою.

Варто зазначити, що такого роду дії з боку Valve — це певною мірою саме те, чого від них чекали тисячі гравців уже довгий час, адже нестримні потоки непотребу, які заполонили їхню платформу за останній рік погіршують враження від користування сервісом. Можна тільки побажати компанії успіхів та наснаги в їхній боротьбі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

steamworld heist 2

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder

Sky: Children of the Light від розробників Journey вийшла на ПК

Sky: Children of the Light

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

The Rogue Prince of Persia

Noita отримала перше за три роки оновлення і одразу з горою нового контенту!

noita