З листопада в EVE Online можна буде грати безкоштовно

Як повідомляє CCP, з листопада цього року EVE Online дозволить гравцям опинитися в космосі безкоштовно, але з деякими обмеженнями. Система платної підписки, звісно ж, залишиться.

До впровадження нововведень розробники поставилися серйозно, зокрема пояснили розділення гравців змінами у всесвіті: мовляв, технологічний прогрес в Новому Едемі дозволив використовувати клонів особливих статусів. Базові альфа-клони будуть доступні «безкоштовним» гравцям, а ґеймери, що звикли платити за гру, отримають омега-клонів, які мають доступ до всіх навичок. Перехід між статусами можна буде здійснити будь-коли, а всі неактивні на цю мить облікові записи отримають статус альфа-клонів у день оновлення.

З листопада гра матиме позначки, що допоможуть гравцеві зʼясувати, які навички, модулі, сертифікати та дії відповідають його статусові. Наприклад, такий вигляд матимуть інтерфейс списку навичок і вікно інвентарю, що містить речі для омега-клону, очима альфа-клону.

CLONE_STATES_-_CHARACTER_SHEET

CLONE_STATES_-_INVENTORY

Читайте також

PlayNews #257 — System Shock 3, EVE Online…

PlayNews #240 — Blackroom, ARK, 1666:Amsterdam …

PlayNews #223 — Final Fantasy VII, EVE Online…

Вийшло наймасштабніше цьогорічне оновлення Eve Online

EVE Online – новини світу

EVE Online – особливості розширення Tiamat

EVE Online – трейлер розширення Rhea

EVE Online – особливості розширення Rhea

 • Сергій Марчак

  Взагалі не в захваті від такої новини, тепер появиться тисячі альтів-суіцидників які спокійно пролетіти імпою не дадуть, + необмеженна к-сть активних вікон, можна буде копати руду 20 альфами на 1 основний омега акк, не говорячи про економіку, яка піде в глибоку задницю!

  • НикИТОС

   Не знаю, наскільки ретельно у CCP передбачили можливі наслідки, але зараз вони прогнозують, що статуси клонів не сильно вплинуть на суїцид-атаки. Якщо це стане проблемою, обіцяють або вмикати систему блокування модулів для альфа-клонів у «хай-секах» без можливості вимкнути її, або змінити перелік доступних навичок, або впровадити інші заходи.

   Щодо виробництва, обіцяють наділити альфа-клонів лише навичками, що не дозволять створювати ферми, які порушать екосистему гри.

Популярне