Закрите бета-тестування Alone in the Dark: Illumination вже сьогодні

Компанія-видавець Atari повідомила час проведення закритого бета-тестування кооперативного пригодницького екшну Alone in the Dark: Illumination. Усі, хто замовив гру, отримають доступ до бета-версії сьогодні, 29 січня. Триватиме це ЗБТ до кінця вихідних. Згодом буде проведений ще один бета-тест, про який розробники повідомлять додатково.

Alone in the Dark: Illumination — це перезапуск ігрової серії Alone in the Dark, перша частина якої вийшла ще у 1992-му році. Місце дії: покинуте містечко Лорвіч, що поблизу південного кордону штату Вірджинія (США). Колись розквітле місто, зараз потерпає від самотності. Усе через потоп, який завдав колосальні ушкодження місту. Цікаво, що усі причини інциденту досі не розкриті. Неодноразові повідомлення про присутність тут химерних і загрозливих лихих істот досі жахають. Вияснити ситуацію береться головний герой.

В Alone in the Dark: Illumination до вибору гравця чотири класи: мисливець, відьма, жрець та інженер. Логічно, що кожен з них матиме свої унікальні можливості.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • вадім полюхович

    Породження попелу?