Закриття студії Robotoki. Розробка Human Element зупинена

Human-Element

Роберта Боулінгу, керівник студії Robotoki, повідомив сумну новину — студія закривається, а роботу над перспективним проектом під назвою Human Element зупинено. Причина банальна — нема грошей. Ось як це описує сам Роберт:

“На цьому тижні ми припинили діяльність Robotoki і заморозили розробку Human Element. Ми активно шукали нового видавця для гри, але, на жаль, я не можу самостійно фінансувати проект до тих пір, поки видавець не знайдеться.”

Студія Robotoki була заснована у 2012-му році. Human Element, останній проект студії, мав стати симулятором виживання у світі зомбі-апокаліпсису. У грі розробники планували об’єднати жанри екшну і стратегії. На початку розробки гру хотіли росповсюджувати за системою free-to-play, проте пізніше ігророби звернулись до більш класичної моделі продажу гри. Реліз був запланований на листопад цього року для PC.

Єдиним порятунком Human Element може стати видавець, який візьметься за гру. Сподіваємось, так і буде. А зараз можемо тільки подивитись прощальний ролик студії.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Вова Собко

    Засилля зомбі-виживастиків на ринку вже всім обридло. Шкода, але їхні шанси на видавця досить низькі.