Зарелізилось Rising Tide, масштабне доповнення для Civilization: Beyond Earth

Компанії 2K і Firaxis Games повідомили про реліз масштабного доповнення Rising Tide для минулорічної покрокової стратегії Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth. Доповнення пропонує нові шляхи для підкорення суші і моря, свіжі дипломатичні можливості та варіанти вибору в різних ситуаціях.

Можливість підкорювати моря й океани розширить загальний ігровий простір, а оновлена ​​система дипломатії відкриє нові шляхи для вирішення конфліктів, роблячи взаємодію зі штучним інтелектом та іншими гравцями більш логічною та гнучкою. Змінилась також графіка і модель поведінки прибульців. Тепер вона унікальна для кожного виду. Будуть також нові «Чудеса», що стали частиною планетарного рельєфу.

Сід Мейєр, творчий керівник проекту, говорить:

Після прем’єри Beyond Earth нам було приємно бажання гравців підкорювати все нові і нові світи. У Rising Tide ми постаралися реалізувати якомога більше побажань шанувальників і додати нові ігроладні можливості, різні типи ландшафту, а також способи дипломатичної взаємодії, які, у свою чергу, підштовхнуть гравців до нових рішень на благо майбутнього людства в далекому і чужому світі.

Ось перелік ключових особливостей доповнення Rising Tide:

 • Можливість будівництва поселень на воді і розробки підводних родовищ. В океанських глибинах тепер таяться небезпечні інопланетні створіння, які володіють унікальними здібностями;
 • Формування дипломатичної картини світу з урахуванням вдосконалення характеристик, зміни взаємин і максимізації переваг від ув’язнених спілок — все заради політичного капіталу;
 • Динамічний набір дипломатичних характеристик, що допомагає більш гнучко реагувати на зміни, що відбуваються у світі;
 • Чотири нові фракції зі своїми лідерами;
 • Нові загони;
 • Нова система артефактів з можливістю їх подальшого комбінування для отримання додаткових переваг;
 • Два нових біома: первісний світ з незайманою дикою природою і холодний світ з покритими льодом океанами і безкрайньої тундрою.

Доповнення Rising Tide доступне для операційних систем Windows, Mac і Linux.

Читайте також

DLC до Nier: Automata — нове слово у битвах з босами

Анонсовано сезонну перепустку для Steep

Ubisoft обіцяє не випускати необхідні для повного занурення DLC

Дата виходу нищівного Cities: Skylines — Natural Disasters

2K повідомили, які доповнення очікують Mafia III

Зустрічайте Німеччину в новому ролику Sid Meier’s Civilization VI

Gamescom 2016: купа нових трейлерів від Ubisoft

Новинки від Blizzard на gamescom 2016

 • jaguar_arx

  Ціни на DLC у сіда меєра неадекватні. Фактично випускають за 30 баксів гру порізану, а потім додаючи ще кілька ігроладних можливостей, без яких оригінальна гра виглядає дуже куцою, продають їх по 20 баксів. В результаті повноцінна гра коштує 70 баксів замість 30. З іншого боку знижки і бандли які вони роблять згодом виправляють ситуацію. Цього року влітку наприклад можна було придбати за приблизно 7 баксів усю 5-ту цивілізацію з усіма ДЛЦ.

  • Олександр Xray_StyleZ Величко

   Ага, через n-ий рік після релізу…

   • jaguar_arx

    ну так. з іншого боку ігри сіда меєра не старіють довго :) в них можна грати і через 5 і через 10 років із задоволенням.

 • Вова Собко

  Мене цікавить одне:комусь Beyond Earth подобається більше за п’яту частину?

  • мені подобається більше =) чим – описати не можу, але подобається більше. Але ціни у них космос 0_о

Популярне