Карткова гра The Lord of the Rings взимку вийде в дочасний доступ

Всесвіт “Володаря Перснів” не стомлюється надихати творців у всіх можливих видах мистецтва. Не є винятком і ігри, які відтворюють Середзем’я у всіх можливих жанрах від RTS до MMORPG. Тепер до цього жанрового переліку можна додати й карткову гру. Fantasy Flight Interactive оголосили про створення цифрової копії карткової гри за мотивами The Lord of the Rings.

The Lord of the Rings Living Card Game — перша відеогра від Fantasy Flight Interactive. Її особливістю буде орієнтація на самітну гру з можливістю проходження окремих завдань у кооперативі. Зумовлено це жанровою приналежністю гри, адже The Lord of the Rings Living Card Game — не колекційна карткова гра (як Hearthstone чи MTG), а те, що на Заході прийнято називати Living Card Game (Жива карткова гра). Їхня основна відмінність полягає у способі поширення карт.

У колекційних карткових іграх ви розвиваєте свою колоду, купуючи набори, які містять у собі випадкові карти різної рідкісності. А в живих карткових іграх гравець купує уже готові доповнення-пригоди, які містять завчасно визначений набір карт, орієнтований на певний тип гри.

The Lord of the Rings Living Card Game

Перший скріншот гри

У The Lord of the Rings Living Card Game ви керуватимете групою до трьох героїв включно і проводитимете її через різноманітні кампанії. У процесі вам доведеться отримувати нові карти, покращувати свою колоду (вона складатиметься з 30 карт) та купувати нові набори карт, коли вони з’являтимуться. Змагатися вам доведеться з комп’ютерними противниками, і як тільки гра вийде з дочасного доступу, ви зможете об’єднатись із друзями в цій нелегкій справі — дорелізна версія матиме лише синґловий режим.

Вихід гри запланований на початку наступного року в дочасному доступі Steam.

Читайте також

ТОП-10 ігор по Володарю Перснів

Конференція DevGAMM цьогоріч знову в Києві

DevGAMM

Цьогоріч Rocket League все ж реалізує кросплатформовий мультиплеєр

Оголошено список кандидатів на премію “Золота малина”

Golden Raspberry Awards

We Happy Few відкладено до літа

Night in the Woods отримала дату виходу на Nintendo Switch

Night in the Woods

Cold Iron Studios розробляє нову гру за мотивами «Чужого»

Robot Cache — новий конкурент Steam з можливістю перепродажу та майнингом

Robot Cache
  • Bohdan Kossak

    Не дуже вразила по опису і єдиному скріншоту. По скріну взагалі виглядає як суміш інснуючих ККІ хіба що у світі LotR.

Популярне