Репортаж про зустріч фанатів PlayUA у Львові

Автор: Олександр Сікорський

Ящо ви — активний читач PlayUA, то не могли не помітити, що портал святкує своє шестиріччя від його заснування. З цієї святкової нагоди у Львові наша активна прихильниця Алекс Корчевскі влаштувала зустріч спільноти PlayUA з членами редакції. Діялося у Першій Львівські медіатеці, де панувала просто розкішна атмосфера.

Почалося все з того, що головний редактор порталу Олекса Мельник презентував свою книжку «Сновида у пошуках журби», а роль його секретаря виконував Олег Куліков. Презентація проходила у форматі запитання-відповідь, і хоча я далекий від високих матерій, яких на перший погляд вистачає у представленій книжці, мені було цікаво, та й присутні уважно слухали і навіть ставили запитання автору.

DSC_0459

Наступним дійством стала Q&A-сесія з представниками редакції. Питань і тем до обговорення було чимало. З усіх чотирьох коліна тремтіли лише у мене, хоча чим далі, тим вільніше я почувався. Таким чином присутні перезнайомилися з авторами PlayUA і кожен по-новому відкрив для себе того чи іншого члена редакції. Авторам найцікавіших запитань пізніше вручили по примірнику коміксу «Звитяга».

DSC_0469

Далі, роль доповідача на себе взяв Руслан Гриб, який розповів, як можна створити гру за короткий термін з мінімумом знань у програмі Construct 2. І хоча хлопчина хвилювався, і трохи неправильно обрав формат доповіді, думаю, знайшлися люди, яким це було цікаво. Раджу Руслану спробувати свої сили в більш складних рушіях.

Знайшлося місце і для розіграшу. Усі охочі могли випробувати свою музично-ігрову ерудицію у вікторині, в якій потрібно було вгадати, до якої гри належить та чи інша композиція. Призами були Far Cry 4, Mad Max та Van Helsing Final Cut. І хоча найбільшу кількість балів набрав наш Olash, інші члени радакції не дозволили йому отримати свого приза).

Наступним по курсу був музичний виступ Сашка Ткачинського, який виконав для нас декілька запальних пісень. І хоча його гра на гітарі змушує бажати кращого, сам текст був хорошим та веселим, що додало святу ще більше позитивного настрою.

DSC_0687

Велике задоволення мені принесли перерви між подіями. Люди формували між собою групи лідерами яких були члени редакції. Ув одному колі Олег Куліков розповідав про комікси, Бетмена, його улюблені серії ігор та книги. Ув іншому вже Олекса Мельник ділився своїм досвідом в журналістиці та давав поради авторам-початківцям. Було дуже зручно і затишно отак просто починати бесіди на різноманітні теми.

Ось ми і підійшли до апогею заходу — святковий ПИРІГ!!! Честь запалити свічки була надана найгарячішій людині редакції — Юрі Лупулу. Після чого під епічний викрик Олекси „FUS RO DAH!!!“ вогонь на пирозі був успішно подоланий, і ми змогли насолодитися смачною випічкою.

Усі, хто проґавивив зустріч, можуть сміливо починати кусати лікті, оскільки всієї тієї атмосфера не можна передати словами, там треба було побувати. Тож чекайте наступного року і вйо на зустріч з нагоди семиріччя.

DSC_0583

Окремо хочу подякувати організаторам зустрічі Алекс Корчевскі та Ані Невірковець, перша ще й чудово співає, що і продемонструвала під час виступу у дуеті з Сашком Ткачинським. Дякую дівчата. Усе було на найвищому рівні, хоча і Xbox був без ґеймпадів). Зустрінемося наступного року на черговій розвіртуалізації.

Останні статті

STS UA — звіт за 2017

Автор: STS UA

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Підсумки 75-ої церемонії вручення премії «Золотий глобус»

Автор: Владислав Папідоха

Golden Globe

Що взяти на розпродажі Steam за 100 гривень?

Автор: Владислав Папідоха

Враження від Games Gathering 2017

Автор: Віталій Тарнавський

Games Gethering 2017

Огляд фільму «Вогнеборці»

Автор: PlayUA

Вогнеборці / Only the Brave (2017)

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Гривня є! І що змінилося?

Автор: Олег Куліков

Steam, Гривня
 • Павло Скоропадський

  Раджу Руслану спробувати свої сили в більш слакдних рушіях.
  Ув одному колі Олег Куліков

  • Oleh Kulikov

   В другому реченні все гаразд.

   • Павло Скоропадський

    А хіба є така частка як “Ув” ??

    • Oleh Kulikov

     Є.

  • Sasha Sikorskiy

   Виправив, дякую за зауваження.

  • Руля Гриб

   Прийму це до уваги і спробую.

 • Yura Yasinskyy

  Раджу автору спробувати свої сили в опануванні граматики та орфографії ;)

 • >Усі, хто проґавивив зустріч, можуть сміливо починати кусати лікті
  Здається, я починаю

 • Дмитро

  дуже дякую за чудову зустріч і організацію, наступного року Обов’язково постараюсь вирватись знов)
  P.S. Олекса не такий і великий :D

 • Cas

  Лікті ніби й покусав, а легше все ж не стало)
  Фото з пирогом надзвичайно атмосферно виглядає)

 • ᛏᛖᛊᚴᚱᚨᚨᛚ ᛎᚱᚢᛗᛁᚾᛁᛃ

  всі хто так і не прибув на зустріч нехай заздрять, тому що було дійсно круто, весело і тепло.
  велика дяка Алекс за те, що взяла на себе тягар організатора.

  • Олександра Корчевська

   Дякую, що мої старання оцінено.)

  • заздрю (по-доброму), на заваді стала відстань в 550км наших роздовбаних доріг ;)

   • ᛏᛖᛊᚴᚱᚨᚨᛚ ᛎᚱᚢᛗᛁᚾᛁᛃ

    залізнися тобі в допомогу)))

 • Yura Bundz

  Те відчуття, коли ти був на цій зустрічі))) Дякую всім за чудовий день!

 • Пух Михаил

  Я пришел на сходку и для меня стал неловким моментом что я зашел в здание и повсюду сидят взрослые мужики 20-30 лет и только я один 13 летний парень. И самое неожиданное стало для меня то что я угадал практически все мелодии из игр и забрал свой приз в виде ключа для Far Cry 4.

  • Руля Гриб

   Мне 15

  • Дмитро

   “Майнкрафт..?” – правильно… :D

  • Юра Прийма

   Взрослі мужики :)