Зустрічайте Німеччину в новому ролику Sid Meier’s Civilization VI

Компанія Firaxis продовжує ознайомлювати ґеймерів з новими країнами та їх керівниками у 4Х-стратегії Sid Meier’s Civilization VI. Цього разу ви маєте змогу подивитися на войовничого Фрідріха Барбароссу та особливості гри за Німеччину.

Фрідріх Барбаросса – правитель Священної Римської імперії та король Німеччини, який здобув чимало величних перемог за своє життя та залишався воїном до самої смерті, що скосила його під час Третього Хрестового походу.

Барбаросса може обирати додаткову військову доктрину, а німецьке військо буде особливо ефективним у боротьбі з містами-державами. У своїх містах Барбаросса може будувати один додатковий район (навіть якщо чисельність населення менша за необхідну).

Унікальним районом німців буде Ганза, який замінить промислову зону та пришвидшить виробництво, але лише якщо він розташований поряд з іншими районами чи місцями покладу ресурсів.

xsc
Унікальним юнітом буде субмарина, що буде ефективною у відкритому океані та буде легко та швидко створюватися у великих кількостях.

xsc

Чекайте релізу Sid Meier’s Civilization VI вже 21 жовтня. Гра буде доступною лише користувачам ПК.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →