Acer оновлює модельні ряди ноутбуків Swift та Aspire

Асортимент тонких та стильних мобільних комп’ютерів Acer поповнився оновленими моделями Swift 3 та Aspire 5 на базі процесорів IntelTM Core® 8-го покоління. Нові моделі пропонують користувачам ще більше потужності та автономності за незмінно вишуканого дизайну та багатого оснащення. Вони стали ще тоншими та легшими, а ще отримали новий функціонал.

Новий рівень швидкодії

Новинки, що отримали маркування Swift 3 SF314-55G, Swift 3 SF314-55 та Aspire 5 515-52G, обладнані оновленими процесорами Intel CoreTM 8-го покоління. Споживачам доступні конфігурації з 4-ядерними процесорами Intel CoreTM i5-8265U або ж CoreTM i7-8565U, які за рахунок підвищених порівняно з попередніми моделями частот прискорюють виконання завдань користувача.

Визначне оснащення

У моделях Swift 3 SF314-55G та Aspire 5 A515-52G присутня дискретна відеокарта NVIDIA GeForce MX130 з двома гігабайтами виділеної пам’яті для роботи із графікою чи навіть ігор. Для забезпечення тривалої автономної роботи пристрої Swift 3 SF314-55 використовують енергоефективне графічне ядро Intel UHD Graphics 620, що вбудоване у процесор. Конфігурації доповнюють твердотільні накопичувачі SSD із підтримкою NVMe та швидкі модулі пам’яті DDR4 на 8 ГБ. Моделі Aspire 5 укомплектовані як SSD-дисками, так і місткими жорсткими дисками або гібридними накопичувачами із надшвидкою пам’яттю Intel OptaneTM.

Для кращого сприйняття зображення у ноутбуках встановлені дисплеї ComfyView, що засновані на технології IPS. Надзвичайно вузька рамка навколо екрану візуально збільшує сам дисплей та допомагає краще сконцентрувати увагу на інформації на екрані.

Стильний дизайн та ергономічність

Новинки не тільки приємно тримати у руках, але й легко носити із собою, брати у подорожі – адже нові ноутбуки поєднують невелику вагу та малу товщину корпусу. 14-дюймовий Swift 3 важить лише 1,35 кг за товщини 14,9 мм, а для Aspire 5 із екраном 15,6 дюймів це 1,9 кг та 18 мм відповідно. Жодних компромісів: користувачеві доступний повний набір сучасних комунікацій. Бездротове підключення Gigabit Wi-Fi по протоколу 2×2 MIMO 802.11ac забезпечує швидку передачу даних та комфорт під час серфінгу в Інтернеті. Для невимушеного спілкування ноутбуки оснащені HD-камерою з підтримкою надширокого динамічного діапазону (SHDR) та чутливим мікрофоном, що має сертифікат Skype for Business. Максимум зручності у дорозі або в офісі завдяки повнорозмірній клавіатурі із підсвічуванням (для Swift 3) та трекпаду збільшеного розміру. Доповнюють можливості новинок сучасний порт USB 3.1 Type-C для передачі даних зі швидкістю 5 Гбіт/с та слот для карток пам’яті SDXC.

Додаткові переваги

Використання фірмових технологій робить користування новими ноутбуками довершеним. Acer TrueHarmonyTM оптимізує відтворення аудіо та забезпечує високу якість прослуховування музики або перегляду фільмів. Функція екрану BluelightShieldTM зменшує навантаження на очі, що надзвичайно важливо, коли тривалий час доводиться працювати за комп’ютером.

Читайте також

Кожен знайде своє або які новинки показала Acer під час [email protected]

Acer завалила ігрову спільноту новими пристроями під час [email protected]

Predator Helios 300

Acer Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019

Acer Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019

Враження від першого етапу CEE 2019

CEE 2019

TravelMate X5 — легкий, мов пір’їна, товариш для подорожей

Acer переосмислює ігрові ноутбуки з новим трансформером Predator Triton 900

Acer Predator Triton 900

Компанія Acer представила Swift 7 із небаченим досі співвідношенням площі екрана та рамки

Acer Swift 7

В Україні стартують продажі найтоншого у світі ноутбука Acer Swift 7

Acer Swift 7

Популярне