Alien: Isolation — скоро доповнення

Не так давно зарелізилась Alien: Isolation, чудова гра з неповторною атмосферою у світі Чужого. А тепер ми змушені повідомити вас, що на цьому пригоди у космосі не закінчуються, — зовсім скоро, а саме 28-го жовтня, світ побачить перше доповнення до Alien: Isolation, що отримало назву Corporate Lockdown.  Усі власники сезонної перепустки отримають новий контент безкоштовно, усім іншим його доведеться придбати.

За сюжетом Ренсом, співробітник корпорації „Сіґсон“, з’ясував, що замовник кинув його напризволяще на горезвісній космічній станції „Севастополь“. Знаючи, що скоро прибуде корабель „Торренс“ з представниками „Вейланд-Ютані“, він вирішує бігти до його борту, прихопивши з собою розшифровані дані з чорної скриньки „Ностромо“. Однак перш ніж покинути „Севастополь“, потрібно закінчити деякі справи.

У доповненні „Корпоративна етика“ на гравців чекають суворі випробування в режимі „Уцілілий“ на трьох нових мапах: „Звільнення“, „Випалена земля“ і „Недоконані справи“. На кожній мапі ви будете грати новим персонажем, який переслідує власні цілі, і зможете поглянути з різних кутів на події, що відбувалися на станції „Севастополь“ за кілька днів до прибуття пошукової групи корпорації „Вейланд-Ютані“.

Ви навіть зможете вступити в суперництво з іншими гравцями: щоб ваші результати виявилися найкращими в онлайновому списку лідерів, вам буде потрібно або якнайшвидше покинути станцію, або набрати максимальну кількість балів за виконання побічних завдань і виявлення бонусних об’єктів. Для особливо азартних гравців доповнення „Корпоративна етика“ також запропонує новий змагальний режим Gauntlet Mode. Спробуйте пройти всі три мапи поспіль, не загинувши жодного разу, і ви опинитеся у списку лідерів.

Слідом за доповненням „Корпоративна етика“ у продаж надійдуть ще чотири DLC: „Травма“, „Останній притулок“, „Немає зв’язку“ і „Зав’язка“. У кожному будуть представлені нові герої, мапи та ігрові режими.

 

Читайте також

Найпопулярніші доповнення в PlayStation Store у 2020

Nioh 2

Minecraft Dungeons отримає перше DLC наступного тижня

The Last of Us Part II — найуспішніший ексклюзив PS4. І поки він обійдеться без DLC

The last of us part ii

Помер актор Ієн Голм

Станьте ковбоєм у новому DLC до Borderlands 3

У Steam діють шалені знижки на серію Alien

alien isolation

День Чужого: отримайте Alien: Blackout безкоштовно!

Анонсовано перше доповнення для Journey to the Savage Planet

Journey to the Savage Planet