Artifact стала безкоштовною, але якою ціною…

Artifact, колекційна карткова гра за мотивами Dota 2, видалася далеко не найуспішнішим проектом для Valve. За лічені місяці розгубила 95% гравців, не в останню чергу завдяки паскудній монетизації. Тому Valve хоч і наобіцяли турнір з призовим фондом в 1 млн доларів та мобільні версії гри (які запросто могли виправити становище), але потім швиденько забрали свої слова назад, бо як виявилося, навіть після релізу Artifact ніхто не починав над ними працювати.

Розробники підтримували та оновлювали гру, та навіть почали працювати над перезапуском — Artifact 2.0, але все марно. У четверг ввечері з’явилася офіційна заява від Valve, що розробка як звичайної версії гри, так і Artifact 2.0 припинено.

Пройшло вже майже півтора роки, відколи команда Artifact почала серйозно працювати над перезапуском. Хоч ми й задоволені тим, що досягли більшість з поставлених нами ігрових цілей, нам не вдалося підняти активних гравців до рівня, який би виправдав подальший розвиток гри на цей момент. Тому ми прийняли важке рішення припинити розробку Artifact 2.0 Beta.

пишуть розробники

Відтепер обидві версії гри стануть цілком безкоштовними. Звичайна версія гри отримає назву Artifact Classic, а перезапуск — Artifact Foundry. Гравці класичної версії отримають усі карти безкоштовно, а карти тих, хто купував гру оновлять до Collector’s Edition, і це будуть єдині карти, які й надалі можна буде продавати на торговій площадці Steam. Всі інші платні опції у грі приберуть.

Ті, хто гратимуть Artifact Foundry зможуть добувати нові картки просто граючи. Всі карти можна буде здобути лише таким шляхом, у грі не буде жодних платних наборів чи інших опцій. Розробники не планують працювати над подальшими оновленнями для гри.

Ми вдячні всім гравцям Artifact, і особливо тим, хто допомагав нам покращити та вдосконалити те, що пізніше стало Artifact Foundry. На думку команди, що такий підхід найкраще послужить спільноті. Ми пишаємось проробленою роботою в обох іграх, і з радістю відкриваємо їх для набагато більшою аудиторії гравців.

Читайте також

Стали відомі три фіналісти The International 10

Team Secret

Valve анонсували нового героя Dota 2 і показали дату прем’єри Dota: Dragon’s Blood Book II

Dota 2 Marci

Закінчився груповий етап The International 10

Ось як The Witcher 3: Wild Hunt виглядає на Steam Deck

The Witcher 3: Wild Hunt

Античіт BattlEye працюватиме на Steam Deck

Ark: Survival Evolved

Змінена Dust 2 і нова операція: CS:GO отримала величезне оновлення

Counter-Strike: Global Offensive

Valve відправила першу партію девкітів Steam Deck розробникам

steam deck

Сервісу Steam виповнилося 18 років!

Steam

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: