Artifact стала безкоштовною, але якою ціною…

Artifact, колекційна карткова гра за мотивами Dota 2, видалася далеко не найуспішнішим проектом для Valve. За лічені місяці розгубила 95% гравців, не в останню чергу завдяки паскудній монетизації. Тому Valve хоч і наобіцяли турнір з призовим фондом в 1 млн доларів та мобільні версії гри (які запросто могли виправити становище), але потім швиденько забрали свої слова назад, бо як виявилося, навіть після релізу Artifact ніхто не починав над ними працювати.

Розробники підтримували та оновлювали гру, та навіть почали працювати над перезапуском — Artifact 2.0, але все марно. У четверг ввечері з’явилася офіційна заява від Valve, що розробка як звичайної версії гри, так і Artifact 2.0 припинено.

Пройшло вже майже півтора роки, відколи команда Artifact почала серйозно працювати над перезапуском. Хоч ми й задоволені тим, що досягли більшість з поставлених нами ігрових цілей, нам не вдалося підняти активних гравців до рівня, який би виправдав подальший розвиток гри на цей момент. Тому ми прийняли важке рішення припинити розробку Artifact 2.0 Beta.

пишуть розробники

Відтепер обидві версії гри стануть цілком безкоштовними. Звичайна версія гри отримає назву Artifact Classic, а перезапуск — Artifact Foundry. Гравці класичної версії отримають усі карти безкоштовно, а карти тих, хто купував гру оновлять до Collector’s Edition, і це будуть єдині карти, які й надалі можна буде продавати на торговій площадці Steam. Всі інші платні опції у грі приберуть.

Ті, хто гратимуть Artifact Foundry зможуть добувати нові картки просто граючи. Всі карти можна буде здобути лише таким шляхом, у грі не буде жодних платних наборів чи інших опцій. Розробники не планують працювати над подальшими оновленнями для гри.

Ми вдячні всім гравцям Artifact, і особливо тим, хто допомагав нам покращити та вдосконалити те, що пізніше стало Artifact Foundry. На думку команди, що такий підхід найкраще послужить спільноті. Ми пишаємось проробленою роботою в обох іграх, і з радістю відкриваємо їх для набагато більшою аудиторії гравців.

Читайте також

Dota 2 нарешті стала простішою для новачків

Dota 2

[ОНОВЛЕНО] Counter-Strike: Global Offensive неочікувано зникла з продажу

А ось і другий офіційний трейлер «Dota: Кров дракона»

Netflix випустить аніме за мотивами Dota 2. Прем’єра — наприкінці березня

Steam нарешті отримав регіональну версію для Китаю

Steam China

І знову у Steam встановили новий рекордний онлайн

У Steam розпочався зимовий фестиваль демоверсій

Steam

Left 4 Dead 2 нарешті позбулася цензури у Німеччині

Left 4 Dead 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: