[ОНОВЛЕНО] Бета-тест Diablo II: Resurrected розпочнеться в п’ятницю 13-го

ОНОВЛЕНО: на офіційному сайті Blizzard вже з’явилися остаточні дати проведення бета-тесту. Отож, передзамовники Diablo II: Resurrected дійсно отримають дочасний доступ до бети з 13 по 17 серпня.

А от для всіх охочих перших два акти будуть доступні з 20 по 23 серпня.


Після весняного альфа-тесту Diablo II: Resurrected представники Blizzard запевнили, що в серпні пройде відкрите тестування гри. От тільки дат його проведення досі не назвали (бо компанії зараз, м’яко кажучи, не до цього).

Аж ось користувач Reddit під ніком Crimson4649 помітив, що на сторінці гри в крамниці Microsoft випадково вказали дату початку відкритого бета-тесту Diablo II: Resurrected — 17 серпня. Само собою, дату прибрали за лічені години, проте на підтвердження своїх слів Crimson4649 усе ж встиг зробити скріншот, поданий нижче.

Зверніть увагу, на сторінці вказано, що передзамовники Diablo II: Resurrected отримають доступ до бети дещо раніше. Точнішої дати поки нема, але спільнота підозрює, що бета для передзамовників стартує в п’ятницю, 13 серпня, адже Blizzard традиційно починає тестування своїх ігор на вихідних.

Що ж, перевірити здогадки спільноти ми зможемо за лічені дні, адже в нас пів редакції вже замовило собі Diablo II: Resurrected. Ну а якщо ви ще не визначилися, то наступного тижня якраз буде змога випробувати перших два акти гри практично без обмежень.

А повноцінний реліз Diablo II: Resurrected, нагадуємо, відбудеться 23 вересня на ПК, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series, а також на Nintendo Switch.

Читайте також

Книги, комікси та артбуки від Blizzard вийдуть українською!

Blizzard

Стрім Diablo II: Resurrected (кооп)

Провідні розробники Diablo 4 покинули Blizzard

diablo 4

Diablo Immortal перенесли на 2022 рік

Diablo Immortal

Президент Blizzard покинув компанію після нещодавніх протестів

BlizzCon 2021 скасовано!

Blizzard розповіли нові подробиці Overwatch 2

Overwatch 2

Реліз World of Warcraft Burning Crusade Classic відбудеться 2 червня

World of Warcraft Burning Crusade

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: