Безкоштовна лекція “Українське кіно на міжнародному рівні: очікування та пропозиції” пройде в Українському домі

Національний центр “Український дім”, компанія “Арт-Об’єкт” та Ukrainian Film School проводять серію безкоштовних лекцій “Про кіно” з запрошеними професіоналами української кіноіндустрії. Цього четверга, 8 вересня 2022 року о 18:00 всі охочі (за умови попередньої реєстрації за посиланням) матимуть змогу прослухати лекцію українського режисера, лавреата безлічі міжнародних нагород Дмитра Сухолиткого-Собчука на тему “Українське кіно на міжнародному рівні: очікування та пропозиції”. Відбудеться подія в Києві, в “Кінопросторі” Українського дому (вул. Хрещатик, 2).

Сказати що спікер знає багато про міжнародну репрезентацію українського кіно буде сильним применшенням: Дмитро Сухолиткий-Собчук ще зі студентських робіт є завсідником міжнародних кінофестивалів та лавреатом престижних кінематографічних нагород, а гучна прем’єра його повнометражного дебюту Памфір на цьогорічному Каннському кінофестивалі зірвала рекордні овації — понад шість хвилин українській стрічці аплодували стоячи.

Окрім того, цьогоріч на міжнародних фестивалях потужно крокує документальна короткометрівка Сухолиткого-Собчука Літургія протитанкових перешкод. Зроблений у спільному виробництві з виданням The New Yorker фільм розповідає про про скульпторів, які з початком повномасштабного російського вторгнення в Україну почали зварювати протитанкові перешкоди для ЗСУ.

Проєкт “Кінопростір” покликаний популяризувати українське кіно та сприяти його розвитку, а також стати майданчиком де професіонали українського кіно матимуть змогу більше комунікувати з глядачем та один з одним.

Читайте також

Безкоштовні екскурсії та кінопокази в катакомбах: у Вінниці пройдуть Дні європйської спадщини

Вінниця

Фільм “Клондайк” представлятиме Україну на “Оскарі”

Вийшов трейлер українського фільму “Я працюю на цвинтарі”

Віталій Салій

Дивіться документальний фільм про українські традиції “Весільний спадок” безкоштовно!

Вийшов перший трейлер фільму “Люксембург, Люксембург” від творців “Мої думки тихі”

Курган і Agregat

Друзі про Давида Черкаського: подія до 90-річчя легендарного режисера пройде в Києві з вільним входом

“Другий фронт”, який відкрило Держкіно”: нові подробиці щодо ліквідації Довженко-Центру

Національний кіноцентр Олександра Довженка

Ліквідація національної кіноспадщини: Довженко-Центр збираються реогранізувати

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: