Biomutant затримали на 2 роки не просто так

Екшн про звіряток-мутантів у постапокаліпсисі під назвою Biomutant мав вийти ще у 2018 році. Але після того студія Experiment 101 багаторазово переносила гру. І лише нещодавно стало відомо, шо проект нарешті побачить світ 25 травня цього року.

У нещодавньому інтерв’ю Стефан Юнґквіст, голова Experiment 101, розповів чому все так затягнулося. В першу чергу варто зауважити, що ігротворці хотіли видати якісний продукт, і при цьому не поспішали. А роботи було дійсно немало, адже амбіції гри все росли і росли. За час розробки її сюжет став втричі довшим, а заодно з’явилися нові механіки, наприклад, система репутації головного героя. Проте жодних кранчів (Джейсон Шраєр має бути задоволений), робота працівників не була виснажливою.

Ну і масштаб команди не дозволяв працювати швидко, адже в неї входить лише 20 ігротворців. Саме бажання не збільшувати команду зіграло важливу роль у відтермінуванні виходу Biomutant, натомість дозволяло зберегти гнучкість.

Маленькій команді важко було створювати настільки масштабний проект з великою кількістю механік та великим світом. Тож воно і не дивно, що в результаті назбирався цілий пакунок баґів. Саме їх виправленням команда займалася останній рік. Вони довго і наполегливо полірують проект до релізу.

Що стосується тривалої відсутності новин, це було результатом домовленості розробників з видавцем. Вони вирішили уникнути постійних публічних новин, щоб на авторів Biomutant сильно не тиснули і вони продовжували робити свою справу.

Читайте також

Оприлюднено системні вимоги Biomutant

Biomutant з’явиться у продажу наприкінці травня

Усе ще рано! Biomutant вийде не раніше квітня

Biomutant живий! Але вийде бозна-коли…

Реліз Biomutant може відбутися вже в березні

Елементи платформінгу та вигадлива бойова система в новому тизері Biomutant

Biomutant

THQ Nordic придбала Experiment 101

Biomutant

PlayNews #300 — Final Fantasy XV, BioMutant…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: