BioWare розробляли свій “Сyberpunk” із паркуром і кунг-фу

Jade Empire якось завжди стояла осторонь серед інших ролівок BioWare. При всій свої унікальності (як сетингу, так і бойової системи) та любові спільноти, Jade Empire так і не дочекалася продовження. Однак виявилося, що понад 10 років тому гра дійсно могла отримати другий шанс. В артбуку, присвяченому 25-річчю BioWare, серед чималої кількості ескізів було помічено малюнки певної невипущеної гри. Їх же згодом опублікував у своєму інстаграмі арт-директор BioWare Метт Роудс.

У 2005 році гру задумували як можливу Jade Empire 2, але в ході розробки концепція змінилася і проект отримав кодову назву Revolver. Гра зберегла свою азіатську естетику та наголос на бойових мистецтвах, проте фентезійщину замінило кіберпанкове майбуття. Гравців чекало би величезне місто з повною свободою пересування (не в останню чергу завдяки повноцінному паркуру) і розгалуженими квестами.

 

Розробка Revolver тривала з 2005 по 2008 роки, але половину цього часу студія працювала упівсили — паралельно BioWare розробляли Dragon Age: Origins. І оскільки ЕА зробила ставку саме на цю гру, то пріоритети розробників поступово змінювалися, всі ресурси студії пішли на DAO, а Revolver повільно загнулася. Зважаючи, що ми про неї дізналися майже 15 років потому, то вочевидь ніхто в BioWare та EA особливо не жалкував за цією втратою.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У цифрових крамницях EA з’явилася гривня

Гривня EA

Патч Star Wars Jedi: Survivor позбавив ґеймерів DLC

Star Wars Jedi: Survivor DLC

F1 2023 матиме сюжетну кампанію в стилі Drive to Survive від Netflix

drive to survive formula 1

“Найкращий не-ремейк року” — перші оцінки Star Wars Jedi: Survivor

jedi survivor header

Скучили за Command & Conquer? Тоді зверніть увагу на Tempest Rising

wccftempestrising2

Cистемні вимоги Star Wars Jedi: Survivor

star wars jedi survivor

Граєте в Need for Speed Unbound? Готуйтеся тікати від поліції в інше місто

Need for Speed Unbound

Гравці прагнуть «обвалити рубль» в сервісах EA. Допоможете?

electronic arts

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: