BioWare розробляли свій “Сyberpunk” із паркуром і кунг-фу

Jade Empire якось завжди стояла осторонь серед інших ролівок BioWare. При всій свої унікальності (як сетингу, так і бойової системи) та любові спільноти, Jade Empire так і не дочекалася продовження. Однак виявилося, що понад 10 років тому гра дійсно могла отримати другий шанс. В артбуку, присвяченому 25-річчю BioWare, серед чималої кількості ескізів було помічено малюнки певної невипущеної гри. Їх же згодом опублікував у своєму інстаграмі арт-директор BioWare Метт Роудс.

У 2005 році гру задумували як можливу Jade Empire 2, але в ході розробки концепція змінилася і проект отримав кодову назву Revolver. Гра зберегла свою азіатську естетику та наголос на бойових мистецтвах, проте фентезійщину замінило кіберпанкове майбуття. Гравців чекало би величезне місто з повною свободою пересування (не в останню чергу завдяки повноцінному паркуру) і розгалуженими квестами.

 

Розробка Revolver тривала з 2005 по 2008 роки, але половину цього часу студія працювала упівсили — паралельно BioWare розробляли Dragon Age: Origins. І оскільки ЕА зробила ставку саме на цю гру, то пріоритети розробників поступово змінювалися, всі ресурси студії пішли на DAO, а Revolver повільно загнулася. Зважаючи, що ми про неї дізналися майже 15 років потому, то вочевидь ніхто в BioWare та EA особливо не жалкував за цією втратою.

Читайте також

У липні EA анонсує нову Dead Space. Перевидання трилогії поки під сумнівом

It Takes Two отримала першу знижку у Steam

It Takes Two

Battlefield 2042 вийде у жовтні. Сюжетної кампанії там не буде

Battlefield 2042

В мережі з’явилися скріншоти Battlefield 6

Презентація Battlefield 6 відбудеться 9 червня

Mass Effect: Legendary Edition стала найуспішнішою грою ЕА в Steam

Через падіння китайської ракети перенесли презентацію Battlefield 6

У перевидання Mass Effect можна буде пограти з оригінальною фізикою транспорту

mass effect

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: