«Ця гра вже ввійшла в історію»: усі в захваті від метроїдванії Animal Well

Після 7 років розробки метроїдванія Animal Well, видана компанією популярного ютубера Videogamedunkey, нарешті дійшла до релізу й отримала неймовірно схвальні відгуки від преси. Оглядачі залишилися в захваті від атмосфери гри й неймовірної кількості таємниць ігрового світу, які не обмежуються основною кампанією. Гру сміливо порівнюють із Outer Wilds, Fez i Hollow Knight, запевняючи, що Animal Well теж блискавично стала класикою «дослідницьких» ігор-головоломок.

На агрегаторі Opencritic оцінка гри склала 89 балів на основі рецензій 26 видань, і всі вони рекомендують гру до купівлі.

Animal Well — це класика на всі часи. Ігролад у ній є чимось середнім між Metroid та Outer Wilds. Останні кілька тижнів я не міг відлипнути від неї і намагався розгадати усі секрети, що є в ній. Ви просто зобов’язані її спробувати.

Bloomberg

Я часто закохуюсь в ігри, але Animal Well дещо відрізняється від інших. Я вражений нею. Вражений легкістю, з якою вона реалізує закладені ідеї, радістю, яку ці ідеї приносять, і величезною кількістю магічних речей, які вона має. Все це дуже приємно поєднано одне з одним. І звичайно, я вражений тим, наскільки вона глибока.

Eurogamer

Рідко коли настільки глибока гра настільки винагороджує допитливих дослідників. Особливо, коли її розмір не перевищує 50 мегабайтів. Але Animal Well, як і Fez, Spelunky чи Hollow Knight може стати предметом для обговорення на довгі роки вперед. Чи виправдають себе її найглибші таємниці — час покаже, але зараз це найбільш захопливий дослідницький платформер, в який я грав за останні роки.

PC Gamer

Animal Well коштує 449 гривень і має офіційну українську локалізацію. Окрім ПК в Steam, гра також вийшла на PlayStation 5 та Switch.

Disqus Comments Loading...
Опубліковано
Барлет Ярослав