Дата виходу і трейлер стильного жахастика White Night

Вихідці з компанії Eden Games, що колись зробила п’яту частину серії Alone in the Dark, не так давно створили власну студію, якій дали назву OSome. Так-от, тепер розробники OSome повідомили точну дату релізу їхньої першої гри — виконаного у чорно-білих тонах жахастика White Night. У вільному продажі проект з’явиться 3 березня у версіях для PCPlayStation 4 та Xbox One.

Розробники називають проект горором, в якому увага зосереджена на виживанні зразка старої школи. Гравцю у White Night потрібно буде досліджувати ігровий світ, взаємодіяти з ним, а також вирішувати хитромудрі головоломки, більшість з яких засновані на використанні світла. Сюжет гри розгорнеться у похмурому покинутому домі, до якого головний герой увійшов, аби попросити допомоги після автомобільної аварії. Але замість неї він стикається з напруженими і небезпеними подіями, що роблять його заручником злощасного маєтка.

Творчий керівник студії Ронан Куафф, описав свій проект наступним чином:

Це гра нашої мрії. Ми прагнули створити щось таке, що відразу сподобається ґеймерам, але при цьому буде виділятися на тлі сучасних проектів жанру. Наша гра перейняла такі особливості класичних горорів, в тому числі оригінальної Alone in the Dark, як дорослу історію, пропрацьованих персонажів, захопливе оточення та вивірений баланс напружених і страхітливих моментів. White Night — це стара добра історія про привидів, повна загадок, поезії, алхімії і саспенсу.“

Подивимось, чи вдастся розробникам задовольнити прихильників жанру цим стильним проектом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Порівняння Demon’s Souls Remake з оригіналом гри (OLDboi)

Українська супергероїка з присмаком яблук: новий трейлер Apple-Man

Коли PlayStation 5 вийде в Україні? Ціна, ігри та вся інша інформація про PS5 (OLDboi)

Розробники ремастера The Wonderful 101 показали новий трейлер

The Wonderful 101

Новий (і низькобюджетний) трейлер Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077

Ігролад перших 10 хвилин Doom Eternal

Новий трейлер DOOM: Eternal

У Resident Evil 3 з’явився трейлер в якому показаний Nemesis

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: