Дата виходу і трейлер стильного жахастика White Night

Вихідці з компанії Eden Games, що колись зробила п’яту частину серії Alone in the Dark, не так давно створили власну студію, якій дали назву OSome. Так-от, тепер розробники OSome повідомили точну дату релізу їхньої першої гри — виконаного у чорно-білих тонах жахастика White Night. У вільному продажі проект з’явиться 3 березня у версіях для PCPlayStation 4 та Xbox One.

Розробники називають проект горором, в якому увага зосереджена на виживанні зразка старої школи. Гравцю у White Night потрібно буде досліджувати ігровий світ, взаємодіяти з ним, а також вирішувати хитромудрі головоломки, більшість з яких засновані на використанні світла. Сюжет гри розгорнеться у похмурому покинутому домі, до якого головний герой увійшов, аби попросити допомоги після автомобільної аварії. Але замість неї він стикається з напруженими і небезпеними подіями, що роблять його заручником злощасного маєтка.

Творчий керівник студії Ронан Куафф, описав свій проект наступним чином:

Це гра нашої мрії. Ми прагнули створити щось таке, що відразу сподобається ґеймерам, але при цьому буде виділятися на тлі сучасних проектів жанру. Наша гра перейняла такі особливості класичних горорів, в тому числі оригінальної Alone in the Dark, як дорослу історію, пропрацьованих персонажів, захопливе оточення та вивірений баланс напружених і страхітливих моментів. White Night — це стара добра історія про привидів, повна загадок, поезії, алхімії і саспенсу.“

Подивимось, чи вдастся розробникам задовольнити прихильників жанру цим стильним проектом.

Читайте також

Жінка-бандит і Джон Марстон — у новому трейлері Red Dead Redemption 2

Yakuza 6 вийде пізніше, ніж очікувалось, зате демо-версія буде вчасно

Yakuza 6

Новий трейлер Attack on Titan 2 показує взаємодію героя з навколишнім світом

Attack on Titan 2

Pillars of Eternity 2: Deadfire отримала дату релізу

Pillars of Eternity 2: Deadfire

Chunchel — нова гра від творців Machinarium (+ трейлер)

Перезапуск God of War обростає новими подробицями

Літні розваги у Heroes of the Storm

Чого очікувати від Need for Speed Payback?

Популярне