Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

Не хвилюйтеся гравці GTA OnlineRockstar не повністю забули про вас, незважаючи на те, що робота над Red Dead Online зараз кипить на всю. Зазвичай, оновлення для GTA Online — це якісь нові машини, зброя та будинки. Однак, це тільки зазвичай.

Відповідно до офіційного повідомлення Rockstar, оновлення «Arena War» дозволяє гравцям змагатися на машинах нового типу всередині «стратосферного куполу Maze Bank Arena».

У GTA Online з’явиться сім нових режимів гри. Ваш успіх у змаганні залежатиме лише від того, скільки смертоносної зброї ви зможете начепити на свій автомобіль. З офіційного зображення, із блогу Rockstar, вже можна говорити про мінігани, вогнемети та танкові гармати.

Схоже, що на арені з’явиться власна система здобутків. Гравці можуть заробити «Арена-очки», щоб підвищувати свій статус та розблокувати ще більше іграшок, аби позмагатися всередині. Або ж на вулицях звичайного Лос-Сантосу, за умови, що оновлення дозволятиме це зробити.

Rockstar не надає детальну інформацію, чи буде валюта та система прогресії Арени ізольована від решти економіки GTA Online. Хоча є варіант, що за внутрішньо ігрову валюту можна буде придбати щось на Арені.

Оновлення вже доступне для всіх власників GTA Online.

Читайте також

У Red Dead Online з’явиться можливість грабувати ферми

Red Dead Redemption 2 запустили у віртуальній реальності

Red Dead Redemption 2

Доповнення для L.A. Noire та Max Payne 3 стали безкоштовними

Life is Strange: True Colors та GTA Online — #PlayNews

Life is Strange: True Colors

Завантаження у GTA Online стануть суттєво коротшими

У Red Dead Online побільшало самітніх завдань

Red Dead Online

У США вивчатимуть історію за допомогою Red Dead Redemption

Red Dead Redemption

“Фанатка” GTA обікрала офіс Rockstar

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: