Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

Не хвилюйтеся гравці GTA OnlineRockstar не повністю забули про вас, незважаючи на те, що робота над Red Dead Online зараз кипить на всю. Зазвичай, оновлення для GTA Online — це якісь нові машини, зброя та будинки. Однак, це тільки зазвичай.

Відповідно до офіційного повідомлення Rockstar, оновлення «Arena War» дозволяє гравцям змагатися на машинах нового типу всередині «стратосферного куполу Maze Bank Arena».

У GTA Online з’явиться сім нових режимів гри. Ваш успіх у змаганні залежатиме лише від того, скільки смертоносної зброї ви зможете начепити на свій автомобіль. З офіційного зображення, із блогу Rockstar, вже можна говорити про мінігани, вогнемети та танкові гармати.

Схоже, що на арені з’явиться власна система здобутків. Гравці можуть заробити «Арена-очки», щоб підвищувати свій статус та розблокувати ще більше іграшок, аби позмагатися всередині. Або ж на вулицях звичайного Лос-Сантосу, за умови, що оновлення дозволятиме це зробити.

Rockstar не надає детальну інформацію, чи буде валюта та система прогресії Арени ізольована від решти економіки GTA Online. Хоча є варіант, що за внутрішньо ігрову валюту можна буде придбати щось на Арені.

Оновлення вже доступне для всіх власників GTA Online.

Читайте також

Для Red Dead Online нарешті вийшло велике оновлення

Red Dead Online

GTA Online та Red Dead Online незабаром отримають великі оновлення

Гравці у костюмах клоунів протестують у Red Dead Online

Автори L.A. Noire роблять VR-гру з відкритим світом для Rockstar

l.a. noire

Тиждень швидкості у GTA Online: подвійні винагороди і безкоштовні мотоцики

Ку-Клукс-Клан штурмує Red Dead Online. Rockstar бідкається… але бореться

Red Dead Redemption 2

У Grand Theft Auto IV повернули музику, але зламали гру

grand theft auto iv gta 4

Отримайте Grand Theft Auto V безкоштовно та назавжди просто зараз!

Grand Theft Auto V

Популярне