Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

Не хвилюйтеся гравці GTA OnlineRockstar не повністю забули про вас, незважаючи на те, що робота над Red Dead Online зараз кипить на всю. Зазвичай, оновлення для GTA Online — це якісь нові машини, зброя та будинки. Однак, це тільки зазвичай.

Відповідно до офіційного повідомлення Rockstar, оновлення «Arena War» дозволяє гравцям змагатися на машинах нового типу всередині «стратосферного куполу Maze Bank Arena».

У GTA Online з’явиться сім нових режимів гри. Ваш успіх у змаганні залежатиме лише від того, скільки смертоносної зброї ви зможете начепити на свій автомобіль. З офіційного зображення, із блогу Rockstar, вже можна говорити про мінігани, вогнемети та танкові гармати.

Схоже, що на арені з’явиться власна система здобутків. Гравці можуть заробити «Арена-очки», щоб підвищувати свій статус та розблокувати ще більше іграшок, аби позмагатися всередині. Або ж на вулицях звичайного Лос-Сантосу, за умови, що оновлення дозволятиме це зробити.

Rockstar не надає детальну інформацію, чи буде валюта та система прогресії Арени ізольована від решти економіки GTA Online. Хоча є варіант, що за внутрішньо ігрову валюту можна буде придбати щось на Арені.

Оновлення вже доступне для всіх власників GTA Online.

Читайте також

Нова GTA не за горами?

grand theft auto series

Red Dead Redemption 2 вийде на ПК 5 листопада

Вам набридла купа лаунчерів? Отримуйте ще один від Rockstar!

Скоро у Red Dead Redemption 2 з’являться класи

Read Dead Redemption 2

Слухайте саундтрек Red Dead Redemption 2, не заходячи до гри

Red Dead Redemption 2

Стрім-проходження GTA Online: Heists

GTA Online

Чутки: Мережею блукає запис ігроладу Red Dead Redemption 2 з ПК

Red Dead Redemption 2

Red Dead Online — усе, що потрібно знати про онлайн версію RDR 2

Red Dead Online

Популярне