Ендрю Ґарфілд охоче зіграє Людину-павука знову. Але за однієї умови

Ендрю Ґарфілд зізнався, що залюбки повернеться до ролі Людини-павука. А такий варіант є цілком можливим, зважаючи, що після феноменального успіху стрічки “Додому шляху нема” (наш огляд) спільнота запустила в соцмережах заклик зробити-таки The Amazing Spider-man 3, бо Павук Ґарфілда — єдиний, хто не має власної трилогії. Щоправда, актор готовий це зробити лише за певних умов.

В інтерв’ю часопису Variety Ґарфілд сказав, що повернеться до цієї ролі, проте тільки якщо його персонаж отримає належну історію.

Звісно, я залюбки погоджуся, якщо це буде доречно. Пітер і Людина-павук — персонажі, суть яких полягає в служінні людям задля загального блага. Це простий хлопчина з робітничого класу, який живе у Квінсі. Він зазнав чимало негараздів і втрат, та все одно сильно співчуває іншим. Мені б самому хотілося перейняти в Пітера трохи більше з його світогляду, тож якщо випаде нагода знову вжитися в цей образ і розповісти історію, яка й далі розкриє щось нове у цьому персонажі, мені слід бути впевненим у собі.

Однак це стосується передусім самостійного фільму. А от у якості гостьового персонажа ми побачимо Павука Ґарфілда ще не раз — інсайдери підтвердили, що актор підписав угоду на ще кілька появ у мультивсесвітніх проєктах Marvel, а також його Павук з’явиться спільно з Веномом і Морбіусом в одному з прийдешніх фільмів Sony.

Читайте також

Перенос Starfield, зливи про Silent Hill та мобільна LOTR в Ігрових Нью(д)сах від Nikattica

077e6d65 ed7a 4ae0 b5d6 e0f05f0458d8

Ремейк The Last of Us для PS5 вийде наприкінці року

The Last of Us

Нові видання зачекають, але будуть інші проєкти – Стан справ у видавництва Fireclaw Ukraine

Deadpool

Кого показали у першому трейлері серіалу “Жінка-Галк”

She-Hulk

Sony конкретизувала ігрове наповнення вищих рівнів PlayStation Plus

PlayStation Plus

Почули! PlayStation відкриває департамент, що займатиметься збереженням старих ігор

PlayStation

Чутки: Користувачі PlayStation Plus зможуть пробувати дорогі ігри перед придбанням

PlayStation 5

Бетмен став новим членом «Месників»

Nighthawk

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: