Fallout: London відкладено через некстген оновлення для Fallout 4

Масштабну модифікацію Fallout: London для Fallout 4 було відкладено на невизначений термін через прийдешній некстген апдейт до гри. Про це розповів Дін Картер зі студії Team FOLON.

Спочатку розробники хотіли випустити Fallout: London 23 квітня. Втім, велике оновлення від Bethesda зламає підтримку Fallout 4 Script Extender, що суттєво ускладнить роботу творцям модів.

Попри згадані ускладнення, Дін Картер неочікувано позитивно ставиться до некстген апдейту, адже говорить таке:

Це чудово, що гра 2015 року отримує таке велике оновлення від Bethesda. Ми з командою із великим захопленням чекаємо на нього. З технологічного боку, можливість грати Fallout 4 потенційними поліпшеннями рушія та кращою продуктивністю звучить фантастично. Ми зможемо зробити з рушієм значно більше, ніж ми вже здійснили

Але керівник команди Team FOLON також зазначає, що ціною цих поліпшень будуть труднощі з розробкою через залежність від фреймворку F4SE, що спричиняє необхідність у переопрацьовуванні багатьох внутрішніх систем. Оновлений UI, квести, перки та багато іншого творцями доведеться лагодити.

Скоріше за все, що прийдешній апдейт зламає й інші модифікації в колекції гравців, тож дехто через цей острах тимчасово вимикає оновлення Fallout 4, що є досить складним та неочевидним завданням у Steam. Щонайменше ось тут та на Reddit перелічено кілька способів це здійснити.

Більше того, Картер повідомив, що модифікація є надто великою для Nexus Mods, адже займає близько 30-40 ГБ. На щастя, крамниця GOG знайшла рішення щодо хостингу цієї модифікації навіть для користувачів Steam. Розробники обіцяють, що встановлення Fallout: London буде дуже зручним та доступним для користувачів.

Якщо ви ще не знайомі із Fallout 4, то радимо прочитати наш огляд.

Disqus Comments Loading...