Ігрові ноутбуки Acer отримали процесори Intel Core серії H 11-го покоління

Компанія Acer оголосила про оновлення популярних лінійок ігрових ноутбуків Predator Triton 300, Predator Helios 300 і Nitro 5. Усі нові моделі оснащено найсучаснішими процесорами Intel Core серії H 11-го покоління і відеокартами NVIDIA GeForce RTX серії 30 для ноутбуків, як-от GeForce RTX 3050 та GeForce RTX 3050 Ti. Зокрема, було поліпшено дисплеї пристроїв і підвищено потужність.

Predator Triton 300

Завтовшки лише 19,9 мм, Predator Triton 300 (PT315-53) є справжнім монстром серед ноутбуків. Користувачам буде зручно переносити його в рюкзаку або портфелі. У цілковито металевому корпусі ноутбука міститься процесор Intel Core серії H 11-го покоління, здатний розігнатися до 4,6 ГГц, відеокарта NVIDIA GeForce RTX (до серії 3080), а також пам’ять DDR4 обсягом до 32 ГБ. Це базова конфігурація. Далі користувачам на вибір пропонується два напрями модифікації: можна вибрати панель QHD 165 Гц або взяти блискавично швидку модель FHD 360 Гц. Крім того, час відгуку в режимі Overdrive становить 3 мс, що дає чудову якість і плавність відтворення без переривання зображення.

Для повноцінного охолодження під час запеклої ігрової баталії, ноутбук оснащено подвійним вентилятором. Зокрема використовується 3D- вентилятор AeroBlade 5-го покоління. У цих спеціально спроектованих вентиляторах встановлено 89 металевих лопатей завтовшки 0,08 мм, а біонічна конструкція крилоподібного кінчика збільшує надходження повітря за мінімальної турбулентності, тож повітряний потік на 55% більший, ніж від пластмасового вентилятора. Якісному охолодженню сприяють і спеціальні трубки тепловідведення для відеокарти й процесора, а також продумано розташовані впускні й випускні вентиляційні отвори. Це збільшує ефективність охолоджувальної системи, а отже, і продуктивність пристрою.

4-зонне RGB-підсвічування дає змогу користувачеві налаштувати вигляд ноутбука за власними вподобаннями. Ковпачки клавіш WASD і стрілки вирізняються кольором, тому їх легко знайти. Аудіотехнологія DTS X:Ultra перетворює будь-які навушники або динаміки на систему об’ємного звуку, що допоможе швидше виявити пересування супротивників. Крім того, тепер можна прослуховувати улюблену музику й переглядати фільми з реалістичним просторовим звучанням. Технології Intel Killer E2600G Ethernet, Intel Killer Wi-Fi 6 AX1650i та Control Center 2.0 зменшують затримки під час відтворення, а наявність численних портів дає змогу підключати різноманітні аксесуари. Можливості щодо під’єднання периферійних пристроїв практично безмежні, оскільки ноутбук оснащено роз’ємом HDMI 2.1 для підключення зовнішнього дисплея, двома портами USB 3.2 (1-го покоління), портом USB 3.2 (2-го покоління), а також роз’ємами Mini DisplayPort 1.4 і USB Type-C (Thunderbolt 4).

Predator Helios 300

У новому Predator Helios 300 є все необхідне для перемоги в змаганнях: найновіший процесор Intel Core серії H 11-го покоління, відеокарта NVIDIA GeForce RTX 3070 для ноутбуків і оперативна пам’ять DDR4 обсягом до 32 ГБ. Для охолодження використовується вентилятор Acer AeroBlade 3D 5-го покоління з 89 металевими лопатями завтовшки 0,08 мм, які створюють потік повітря на 55% більший порівняно з пластмасовим вентилятором. Крім того, 17-дюймову модель створено за концепцією Acer Vortex Flow («вихровий потік»). Схему розташування пристроїв тепловідведення продумано так, щоб формувати аеродинамічні потоки для кращого охолодження процесора й відеокарти, а також зменшення температури оболонки корпусу.

Дисплей пропонується у двох варіантах: швидка панель FHD 360 Гц або надзвичайно красива QHD 165 Гц. В обох моделях час відгуку в режимі Overdrive становить 3 мс, тож відображення виходить плавним, без затримок і переривань, а оптичне двоїння зведено до мінімуму. Дисплей пасує до клавіатури з 4-зонним RGB-підсвічуванням і прозорими ввігнутими ковпачками клавіш WASD. Клавіатура цього ноутбука відрізняється від стандартної тим, що має клавішу Turbo для миттєвого розгону й клавішу PredatorSense для запуску спеціальної утиліти Predator, за допомогою якої можна керувати системою й виконувати розгін, налаштовувати всі RGB-зони та застосовувати інші функції.

Ноутбук оснащено контролером Intel Killer E2600 Ethernet, технологіями Intel Killer Wi-FI 6 AX1650i та Control Center 2.0 для мінімізації затримок і надійного з’єднання, а також аудіосистемою DTS:X Ultra. Крім того, ця модель має всі типи портів USB 3.2, зокрема швидкий Thunderbolt 4 USB-C із підтримкою функцій DisplayPort і передачі живлення. Передбачено також порт HDMI 2.1, щоб було легко підключати зовнішній монітор. І завершальний штрих: жорсткий диск із місткістю 2 ТБ для зберігання всіх ігор у бібліотеці користувача.

Acer Nitro 5

Потужний Nitro 5 оснащено найновішими процесорами Intel Core серії H 11-го покоління, відеокартою NVIDIA GeForce RTX серії 3070 для ноутбуків і оперативною пам’яттю DDR4 32 ГБ. Такі серйозні технічні характеристики забезпечують частоту оновлення 165 Гц для дисплеїв QHD із матрицею IPS, діагоналлю 15,6 дюйма (AN515-57) або 17,3 дюйма (AN517- 54) та часом відгуку 3 мс. Завдяки співвідношенню екрана до корпусу 80% в поле зору потраплятиме більше ігрових подій, а рамка менше впадатиме в око. Nitro 5 вирізняється не лише швидкодійністю, а й розміром сховища: два слоти SSD M.2 PCIe / SATA дають змогу створити масив Raid 0 місткістю 1 ТБ. До того ж усі ігри, фільми й файли потокового відео можна зручно зберігати на жорсткому диску місткістю 2 ТБ.

Спеціальні технології Acer забезпечують максимальне охолодження системи: Acer Coolboost, подвійні вентилятори, продумане розташування чотирьох впускних і випускних вентиляційних отворів – усе це збільшує швидкість вентиляторів на 10%, а ефективність охолодження процесора й відеокарти – на 9% у порівнянні з автоматичним режимом. У ситуаціях, коли така висока потужність не потрібна, можна натиснути спеціальну клавішу NitroSense, що дає змогу керувати продуктивністю системи, і обрати попередньо встановлені режими охолодження або налаштувати власний. Передбачено також інші способи модифікувати систему, як-от розгін рідкокристалічного дисплея в режимі Overdrive та шість різних режимів звуку Acer TrueHarmony.

Acer Nitro 5 доповнено кількома цікавими функціями та стандартними опціями сенсорного пристрою. За допомогою чотиризонного RGB-підсвічування користувачі можуть налаштувати клавіатуру, де хід кожної клавіші становить 1,6 мм, а повністю чорна сенсорна панель Precision Touchpad вирізняється точністю. Ноутбук має багато можливостей для підключення, зокрема порти RJ45 та HDMI 2.1, один порт USB 3.2 (2-го покоління) та два порти 1-го покоління, а також порт USB Type-C (Thunderbolt 4). І завершальний невеличкий штрих: порт заряджання тепер розташовано ззаду пристрою, щоб кабелі можна було впорядкувати охайно.

Ціни та наявність у продажу

  • Ноутбуки Predator Triton 300 (PT315-53) надійдуть до продажу в Україні у червні з початковою ціною від 54 990 грн.
  • 15-дюймові ноутбуки Predator Helios 300 (PH315-54) надійдуть до продажу в Україні у червні з початковою ціною від 49 990 грн.
  • 17-дюймові Predator Helios 300 (PH317-55) надійдуть до продажу в Україні у червні з початковою ціною від 52 990 грн.
  • 15-дюймові ноутбуки Acer Nitro 5 (AN515-57) надійдуть до продажу в Україні у червні з початковою ціною від 32 990 грн.
  • 17-дюймові ноутбуки Acer Nitro 5 (AN517-54) надійдуть до продажу в Україні у червні з початковою ціною від 45 990 грн.

Читайте також

Acer призупиняє ведення бізнесу в Росії

acer

Огляд ігрового ноутбука Acer Nitro 5. ХОЧЕТЬСЯ, але НЕМОЖЛИВО купити #2!

Acer Nitro 5

“Здобич”: чи стане нею Хижак?

Здобич

MOYO проведе найбільший аматорський кібертурнір з Dota 2

Dota 2

Огляд ігрового ноутбука Acer Predator Helios 300. ХОЧЕТЬСЯ, але НЕМОЖЛИВО купити!

Predator Helios 300

Acer розширила асортимент лінійкою захищених ноутбуків ENDURO та представила оновлення популярних моделей

Acer-Enduro-N3-EN314-51W

Найпотужніший серед Swift – Acer Swift X вже у продажу в Україні

Що можна виграти на PlayUA у червні?

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: