Infinity Ward поділилися першим трейлером та подробицями Call of Duty: Modern Warfare II

Сьогодні Infinity Ward презентували перший, насичений подіями, трейлер нової Call of Duty: Modern Warfare II та поділилися подробицями гри. Заодне студія анонсувала, що реліз відбудеться 28 жовтня на ПК у Battle.net та вперше довгий час у Steam, PlayStation 4 & 5, Xbox Series X|S та Xbox One.

У Modern Warfare II буде кампанія та багатокористувацький режим, про які студія вже поділилася першими подробицями. Гра стане сиквелом до Modern Warfare 2019 року, та покаже історію новосформованої Task Force 141, до складу якого входять Капітан Прайс, Джон «Соуп» МакТавіш, Саймон «Гоуст» Райлі, Кайлі «Газ» Геррік та Кейт Ласвелл разом з новими союжниками.

Цьому загону, як і завжди, необхідно буде врятувати США та світ від нової загрози терористичної атаки. Їм необхідно буде вислідкувати та захопити живим або вбити Хасана, і для цього гравцям треба буде пройти чимало перешкод та перестрілок.

Що ж до багатокористувацького режиму, то у Modern Warfare II буде кілька його варіацій. У грі будуть великі мапи, накштал Верданську з Call of Duty: Warzone, для великої кількості гравців, та карти поменше, для гри 6 на 6.

Також Infinity Ward поділилися ще одним цікавим анонсом. Call of Duty: Warzone з’явиться на мобільних телефонах. Цей анонс зробили без жодних подробиць. Розповіли лиш, що вихід Warzone на телефонах буде частиною нової ери для франшизи.

Читайте також

Ретрострім Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2 (2009)

Ретрострім Call of Duty: World at War

Call of Duty: World at War

Ретрострім Call of Duty 3 — сьогодні о 12:00

call of duty 3

Ретрострім Call of Duty 2

Call of Duty 2

Якого релізу ви очікуєте цієї осені найбільше?

call of duty modern warfare ii

У Battle.Net стартував літній розпродаж

Battle Net

Відкритий бета-тест Call of Duty Modern Warfare 2 розпочнеться у серпні

call of duty modern warfare 2 2022

Уперше за 5 років нова Call of Duty продаватиметься в Steam!

call of duty modern warfare 2 2022 20225241971436 1

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: