Інтро BioShock відтворено у CryEngine 3

107519_mn3VhFWx7t_game_time_19

Художник Gametime нещодавно опублікував нове відео свого проекту в CryEngine? присвяченого BioShock. Він повністю відтворив вступну сцену першої частини гри, коли гравець, після авіакатастрофи, потрапляє до підводного міста Захват (Rapture).

BioShock вийшла в 2007 році і використовувала сильно модифіковану версію Unreal Engine 2.5. А цей проект використовує CryEngine 3.5.8, тож помітний доволі серйозне графічне поліпшення.

Автор пише на своїй сторінці Art Station, що йому сподобалося працювати над проектом, оскільки завдяки йому він багато чого навчився. У його планах — продовження роботи в цьому напрямку, тож скоро можна буде побачити утопічне підводне місто на сучасному рушії.

Розробники гри, Irrational Games припинили існування, як компанія, а права на гру перейшли до 2K Games. Тож не знати, чи очікувати ґеймерській спільноті на перезапуск первістка серії, чи це тільки залишиться неопублікованим проектом художника. Поринаєш у спогади тих часів, коли вперше побачив утопічне місто, і розумієш, що не зможеш собі відмовити повернутися до нього знову. Особливо, якщо серію перезапустять на кращому рушії.

Більше про творчість аматора ґеймдизайну Gametime можна довідатись за цим посиланням.

107525_dfPFk32F2W_game_time_7

Читайте також

Сумнозвісний «Сонік» 2006 року повернувся на Xbox

Sonic the Hedgehog

Отримайте BioShock: The Collection безкоштовно в Epic Games Store

bioshock the collection

Чому варто придбати Xbox 360 у 2022 році?

Xbox 360

У світі морському: огляд перших двох частин Bioshock від Nikattica

bioshock 1 2 ua

Netflix анонсувала фільм по BioShock

netflix

Дослідник знайшов згадки Bioshock 2022, Mirror’s Edge RTX Remaster та купи неанонсованих ігор через файли Nvidia GeForce NOW

Mirror's Edge

Ігровий накопичувач для Xbox 360 та Xbox One – Огляд Seagate Game Drive 4TB

Що підписники Xbox Live Gold безкоштовно отримають у липні?

Rock of Ages 3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: